+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Burj Al Arab Dubaj

Klíčová slova: Burj Al Arab Dubaj, Dubaj, hotel

E-mail: burjalarab-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2011

Popis: Fantastický design s báječným osvětlením vnitřku i zevnějšku vás ohromí prvním pohledem. Už jen pohyb v hotelu vás ohromí tak, že nebudete chtít nikdy odjet. Každý klient bude mít osobitý přístup a ubytování bude ještě hezčí.

Web: www.burjalarab.cz/

Další související informace

Penzion Vladimír

Penzion Vladimír, ubytovani, hotel – Penzion Vladimír se nachází (700 m.n.m.)u dolní stanice lanové dráhy(150 m) na ČERNOU HORU v klidné části lázeňského krkonošského města JANSKÉ LÁZNĚ v Krkonoších. Naše ubytování Vám nabízí rekreační, týdenní i krátkodobé pobyty, maximální pohodlí a pohodu. K dispozici jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením se sprchou a ubytování v apartmánech (1 s kuchyňkou) s možností Wifi připojení k internetu a kuchyňský kout.

Hotel Westend

Sanatorium WESTEND, hotel, ubytovani – Hotel Westend je nově zrekonstruovaný dům z konce 19. století, v současné době s celoročním provozem. Sanatorium Westend je velmi klidný, útulný hotel plný rodinné atmosféry, nabízející relaxační, wellness, aktivní, sportovní i léčebný prostor vně i v těsném sousedství hotelu a to pro všechny bez rozdílu. Hotel je obklopen lesoparkem, zahradou s opalovacími lehátky, terasou s grilem a připraveným venkovním posezením.

Madinat Jumeirah Dubaj

Madinat Jumeirah Dubaj, hotel, apartmány, Dubaj – Dovolená v Madinat Jumeirah je nejen spousta apartmánů a hotelů, ale i spousta krásy arabské kultury. Typické arabské stavby vás potěší nejen pohledem, ale uspokojí hlavně váš pobyt v Arabských Emirátech.

Načítání trvalo 0.2514 sekund.