+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CASCADA Hotels & Resorts SK, s. r. o.

Klíčová slova: hotel, penzion, ubytovanie, jedinečná sieť hotelov

E-mail: marketing@cascada.sk

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2012

Popis: Spoločnosť Cascada Hotels & Resorts je sieťou jedinečných hotelov. Naše hotely, penzióny a apartmány na Liptove a Donovaloch ponúkajú ten najlepší aktívny relax pre návštevníkov v každom veku. Spoločnosť Cascada Hotels & Resorts

Web: www.cascada.sk

Další související informace

Nabídka ubytování

levné ubytování, hotel, penzion, chata, chalupa – Kompletní přehled ubytování z celé České republiky. Najdete u nás všechny typy ubytování, jako jsou: hotel, penzion, chata, chalupa…. U každého ubytování najdete kontakty včetně webového odkazu a také zajímavá místa v okolí daného ubytování.

EU Ubytování - e-tržiště

Ubytování, penzion, hotel, kemp, chata – V elektronickém tržišti ubytování si jako v e-shopu vložte zajímavé nabídky do výběru. Pak pošlete poptávku najednou přímo všem vybraným nabídkám. Pokud máte účet na Facebooku, přihlašte se jedním kliknutím a nemusíte vyplňovat své jméno a e-mail.

City Penzion v Košiciach

penzion, ubytovanie, penzion City Penzion, – Tento penzion nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách a parkování zdarma. Nachází se na klidném místě v jižní části Košic, 800 metrů od centra města,12 km od letiště Košice a zoo. Nabízí prostorné klimatizované pokoje., které jsou všechny vybavené ortopedickými matracemi a polštáři, satelitní TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. Snack bar nabízí jak snídaně, tak i večeře. Penzion nabízí také knihovnu a hotelovou taxi službu s 50procentní slevou pro hosty a prohlídky města s tlumočníkem.

Načítání trvalo 3.3807 sekund.