+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Castrum Scheczler, s.r.o.

Klíčová slova: zámek žacléř, castrum scheczler, hotel zacler

E-mail: zamekzacler@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2011

Popis: Castrum Scheczler, s.r.o., společnost vlastnící zámek a zámecký areál "Zámek Žacléř". První písemné zmínky o Zámku Žacléř pocházejí z poloviny 14. století, tehdy jako hrad „Castrum Scheczler“.

Web: www.zamekzacler.cz/

Další související informace

Hotel Comfort Nitra

Hotel Comfort Nitra , hotel ,hotel v centre – Hotel Comfort Nitra , v centre Nitry. Hotel Vám ponuka ubytovanie v Nitre , Hotel Comfort Nový, ultramoderný, štvorhviezdičkový hotel sa nachádza priamo v centre mesta Nitra. Je situovaný v uličke na svahu pod Piaristickým kostolom, len niekoľko metrov od pešej zóny

Hotel Zámek Hrubá Skála

Hotel Zámek Hrubá Skála – V hruboskalském zámku nechybí luxusní apartmá v zámecké kapli, vybavené stylovým nábytkem, prostorné rekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením a satelitní televizí, i standardně vybavené turistické pokoje, se společným sociálním zařízením na chodbě, vhodné především pro ubytování sportovců, studentů a turistů, navštěvujících hruboskalské skalní město.

Hotel Karlštejn

Hotel Karlštejn – Všechny pokoje hotelu Karlštejn (10 dvoulůžkových a 1 třílůžkový) jsou vybaveny sociálním zařízením s vanou nebo sprchou, součástí všech pokojů je TV/SAT. V blízkosti hotelu Karlštejn jsou Vám k dispozici tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště, golfové hřiště s 27 jamkami, možnost jízd na koních, půjčovna lodí, dobře značené turistické stezky a několik cyklostezek.

Načítání trvalo 3.4541 sekund.