+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čenkovice ubyt. U Václava

Klíčová slova: čenkovice,ubytování,U Václava,Orlické hory

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2007

Popis: Celoroční ubytování na horách v Penzionu U Václava a Chatě U Václava můžete využít v Čenkovicích, Orlické hory. Zde se nachází Ski areál Buková hora, lyžařské a rekreační středisko. V létě turistika, cyklo turistika a výlety po okolí.

Web: www.cenkovice-uvaclava.com

Další související informace

Čenkovice ubytování ŠTU

ubytování,hory,Čenkovice,ŠTU Kimex,apartmány, – Celoroční ubytování na horách v Čenkovicích (80 lůžek) lyžařské a rekreační středisko Orl. h. K dispozici je 7 apartmánů o celkovém počtu 20 lůžek a 5 větších pokojů o kapacitě 60 lůžek.Vhodné pro (lyžař. výcvik,škola v přírodě),skupiny,rodiny s dětmi.

Penzion Jitka ubytování Š

Penzion,Jitka,ubytování,Šimonovice,Simonovice,uby – Pension Jitka se nachází v Šimonovicích, klidné oblasti na okraji Liberce. Z pensionu je krásný výhled na Ještěd. K pensionu je bezbariérový přístup. Pension pro Vás připravil apartmány pro 3 – 10 osob. Dále bezbariérový pokoj pro vozíčkáře včetně bezbariérového přístupu. A také pokoje pro 1 – 3 osoby. Pokoje a apartmány jsou vybaveny dětskou postýlkou, internetovou přípojkou, kuchyňským vybavením, kuchyňským koutem, lednicí, mikrovlnnou troubou, satelitem, televizorem a sociálním zařízením (WC, sprcha). V ceně pobytu je zahrnuto volné parkovací místo, trampolína pro děti na zahradě, bohatá snídaně a zahradní altán s možností grilování. Na zahradě je pro děti vybudováno pískoviště, dvě houpačky, skluzavka a trampolína. Pro večerní posezení určitě poslouží altán s krbem, nebo přes den se můžete projít v ovocném sadu. Pension nabízí hostům ovoce ze sadu, stejně jako domácí marmeládu a vajíčka.

Ubytování v Orlických h.

ubytování,Souvlastní,Zdobnice,Orlické hory,chalupa – Ubytování pro 32 osob v nově opravené chalupě na samotě. K dispozici výčep, stolní fotbal, pinec, venkovní posezení, pískoviště, hřiště,louky, lesy,... Vhodné pro rodinnou dovolenou, sportovní vyžití, vzdělávací a společenské akce.

Načítání trvalo 0.3707 sekund.