+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum Stone

Klíčová slova: Centrum Stone

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2011

Popis: Nově opravený hotel Centrum Stone ve Vrbně pod Pradědem zve k celoroční aktivní, sportovní a relaxační rodinné dovolené. Hotelová část komplexu Centrum Stone nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Standardně jsou všechny pokoje vybaveny sociálním zařízením, LCD TV a přípojkou na internet.

Web: centrum-stone.hotel.cz/

Další související informace

Presto

prekladatelské centrum jazyky – Nabízíme profesionální překladatelské služby včetně tlumočení, DTP, lokalizace, audio/video služeb i výuky jazyků pro firmy a veřejnost. Překládáme z/do více než čtyřiceti jazyků. Soudně ověřené překlady, překlady odborných textů, možnost expresních termínů.

Centrum zábavy

Centrum zábavy – Centrum zábavy je centrum v Praze Holešovicích, kde máte vy i vaše děti možnost zažít spoustu legrace, her a odpočinku. Přijďte se k nám odreagovat vy i vaši potomci. Centrum zábavy je centrum v Praze Holešovicích, kde máte vy i vaše děti možnost zažít spoustu legrace, her a odpočinku. Přijďte se k nám odreagovat vy i vaši potomci.

Revmatologická ambulance MEDICAL PLUS

revmatologie, osteologie, centrum biologické léčby – Revmatologická a osteologická ambulance MEDICAL PLUS se specializací na biologickou léčbu je jedno z nejmoderněji vybavených pracovišť svého druhu v České republice. Ošetřujeme pacienty s diagnózou: revmatoidní artritida (zánětlivé kloubní onemocnění), psoriaza (lupénka) a postižení kloubů, osteoartróza (opotřebování kloubů), ankylozujicí spondylitida (Bechtěrevova nemoc), dnavé onemocnění kloubů, revmatismus měkkých tkání, kloubní záněty po infekčních onemocněních (borelióza), systémové autoimunitní onemocnění.

Načítání trvalo 1.5882 sekund.