+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CENTRUMBYTU.cz

Klíčová slova: pronájem, byt, hledám byt, bytů, praha

E-mail: info@centrumbytu.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2010

Popis: Projekt CENTRUMBYTŮ.cz je specializovaný portál zaměřený na pronájem a prodej bytů po celé České Republice. Je určen zejména k soukromé inzerci, ale také k inzerci komerční pro soukromé zprostředkovatele, realitní agenty, kanceláře a developery.

Web: www.centrumbytu.cz/

Další související informace

Pronájem chat-Chaty Lipno

chaty,chata,ubytování,pronájem,Lipno,Šumava,Lipně – Poskytujeme ubytování v chatách blízko lipenského jezera. (Šumava). K dispozici máme pět plně vybavených chat. Chaty se nachází v blízkosti obce Horní Planá. Přijeďte strávit příjemnou dovolenou do krásné jihočeské přirody na Lipně

Pension Větrný mlýn

ubytování, praha, penzion, pension, letiště Praha – Penzion Větrný mlýn je menší útulný rodinný hotel v Praze v prestižní čtvrti Praha 6 Ruzyně, která sousedí s turisticky nejžádanějšími lokalitami v Praze 1. U nás jistě oceníte kvalitní ubytování v penzionu s parkováním v Praze, blízko historického centra Prahy, ale i blízko u letiště Praha Ruzyně. Pražský hrad a historické centrum města i rekreační zóna Praha, letiště Praha Ruzyně a Pražský silniční okruh jsou nedaleko a lehce dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Nabízíme ubytování hotel. typu, kde najdete příjemnou atmosféru typickou pro ubytování v pensionu s komfortem, který poskytují lepší hotely v Praze. Snídaně, Wifi internet připojení a vlastní uzamčené parkoviště v areálu Penzionu jsou v ceně ubytování.

Hotely Praha 2

hotel, hotely, praha,2, hotelů,hotelu,hotelích – Hledáte hotely Praha 2? Podívejte se do katalogu hotelů,naleznete zde levné i dražší ubytování. Vyberte hotel v Praze 2. Hotely se nachází v částech: Žižkov,Vinohrady,Vysočany,Strašnice. Ubytování i pro firmy.

Načítání trvalo 0.3383 sekund.