+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČERVENOHORSKÉ SEDLO

Klíčová slova: ČERVENOHORSKÉ SEDLO

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: Červenohorské Sedlo disponuje šesti kilometry sjezdovek, obrovským množstvím běžkařských tras, jedním z nejlepších míst pro pěší turistiku a nemusíme ani dodávat, jaké možnosti jsou zde pro cyklistiku, ať už horskou či silniční. Sjezdové lyžování je srdcem celého střediska, přímo u hotelu se nachází vleky &#8211; žádný ski-bus nebo pěší túra před a po lyžování.<p> V hotelu se nachází nejlepší restaurace v širokém okolí, na skleničku přijďte do Lobby baru, a o hokej ani fotbal nepřijdete, od toho jsme vytvořili Sport bar.<p> Pro Váš volný čas je připraven krytý bazén, posilovna, sauna, masáže, kulečník, stolní tenis, internet a dětský koutek.

Web: cervenohorske-sedlo.hotel.cz/

Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Liposukce zmražením

Liposukce zmražením, Kryolipolýza – Zformujte svou postavu rychle a bezbolestně pomocí revoluční metody. Kryolipolýza, neboli liposukce zmražením, je průlomovou cestou k dosažení štíhlé postavy bez hodin strávených v posilovně.

Kabelky z rejnočí kůže

peněženky, kabelky, opasky, šperky, mořské perly – Internetový obchod Rejnok s luxusními peněženkami, kabelkami a opasky z exotické rejnočí a hadí kůže. Najdete zde také šperky z pravých mořských perel, náhrdelníky se žraločími zuby, orchideje ve zlatě a zapalovače z rejnočí kůže.

Načítání trvalo 1.9338 sekund.