+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČERVENOHORSKÉ SEDLO

Klíčová slova: ČERVENOHORSKÉ SEDLO

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: Červenohorské Sedlo disponuje šesti kilometry sjezdovek, obrovským množstvím běžkařských tras, jedním z nejlepších míst pro pěší turistiku a nemusíme ani dodávat, jaké možnosti jsou zde pro cyklistiku, ať už horskou či silniční. Sjezdové lyžování je srdcem celého střediska, přímo u hotelu se nachází vleky &#8211; žádný ski-bus nebo pěší túra před a po lyžování.<p> V hotelu se nachází nejlepší restaurace v širokém okolí, na skleničku přijďte do Lobby baru, a o hokej ani fotbal nepřijdete, od toho jsme vytvořili Sport bar.<p> Pro Váš volný čas je připraven krytý bazén, posilovna, sauna, masáže, kulečník, stolní tenis, internet a dětský koutek.

Web: cervenohorske-sedlo.hotel.cz/

Další související informace

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 1.7061 sekund.