+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČERVENOHORSKÉ SEDLO

Klíčová slova: ČERVENOHORSKÉ SEDLO

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: Červenohorské Sedlo disponuje šesti kilometry sjezdovek, obrovským množstvím běžkařských tras, jedním z nejlepších míst pro pěší turistiku a nemusíme ani dodávat, jaké možnosti jsou zde pro cyklistiku, ať už horskou či silniční. Sjezdové lyžování je srdcem celého střediska, přímo u hotelu se nachází vleky &#8211; žádný ski-bus nebo pěší túra před a po lyžování.<p> V hotelu se nachází nejlepší restaurace v širokém okolí, na skleničku přijďte do Lobby baru, a o hokej ani fotbal nepřijdete, od toho jsme vytvořili Sport bar.<p> Pro Váš volný čas je připraven krytý bazén, posilovna, sauna, masáže, kulečník, stolní tenis, internet a dětský koutek.

Web: cervenohorske-sedlo.hotel.cz/

Další související informace

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna &#8211; lékárna online &#8211; volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 1.7477 sekund.