+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČERVENOHORSKÉ SEDLO

Klíčová slova: ČERVENOHORSKÉ SEDLO

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: Červenohorské Sedlo disponuje šesti kilometry sjezdovek, obrovským množstvím běžkařských tras, jedním z nejlepších míst pro pěší turistiku a nemusíme ani dodávat, jaké možnosti jsou zde pro cyklistiku, ať už horskou či silniční. Sjezdové lyžování je srdcem celého střediska, přímo u hotelu se nachází vleky &#8211; žádný ski-bus nebo pěší túra před a po lyžování.<p> V hotelu se nachází nejlepší restaurace v širokém okolí, na skleničku přijďte do Lobby baru, a o hokej ani fotbal nepřijdete, od toho jsme vytvořili Sport bar.<p> Pro Váš volný čas je připraven krytý bazén, posilovna, sauna, masáže, kulečník, stolní tenis, internet a dětský koutek.

Web: cervenohorske-sedlo.hotel.cz/

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů &#8211; batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0737 sekund.