+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká Kanada - ubytování

Klíčová slova: ubytování česká kanada houbaření turistika

E-mail: privat.hubingerovi@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2008

Popis: Celoroční venkovské ubytování je situováno v bývalé zemědělské usedlosti. Do ubytovacích prostorů pro hosty s kapacitou 5 lůžek se vstupuje ze dvora, dveře jsou umístěné několik kroků po zápraží pod přístřeškem. Jedná se o jednu ubytovací jednotku, tedy o ubytování pro jednoho hosta, jednu rodinu nebo pro skupinu přátel, kteří jsou ochotni bydlet společně. Ubytovací prostor tvoří společenská místnost se stolem, rohovou lavicí, u kterého se bez problému usadí až pět lidí, dvěma válendami a kamny na dřevo. Po několika schůdcích se dostanete do kuchyňky se základním vybavením a elektrickým sporákem. K dispozici je malá spižírna a sociálním zařízení s vanou. Ložnice vedle kuchyňky je vybavená manželskými postelemi a válendou. K dispozici je skříň na ošacení a televizor. Přitápět lze i samostatnými elektrickými topnými panely. Ze zápraží, jen o několik kroků zpět ke vstupním vratům, se dostanete do uzamykatelné místnosti pro bezpečné uložení kol.Venku je k dispozici ohniště.

Web: ceska-kanada.unas.cz/

Další související informace

iBudapešť

budapešť maďarsko cestování ubytování – Budapešť, hlavní město Maďarska a jeho turistické kouzlo. Informace o památkách, cestování, ubytování a jiných zážitcích z tohoto města. Má celkem dva milióny obyvatel a tak se řadí mezi největší metropole ve střední evropě.

Krkonoše nejvyšší pohoří

krkonoše, turistika v krkonoších, ubytování – Informace o ubytování v Krkonoších, turistické informace o Krkonošském hřebeni, Harrachovských kamenech, Krkonošském národním parku, Špindlerově Mlýně a zimních střediscích. Celoroční ubytování a turistika.

Lázeňský dům Goethe

Lázeňský dům Goethe, lazne, ubytovani – Lázeňský dům Goethe se nachází přímo v centru Františkových Lázní. Nadchne Vás krásnými, historickými prostory s originálním vybavením, příjemnou atmosférou a profesionální péči lékařů. Celková kapacita lázeňského domu je 164 lůžek a většina pokojů je již zrekonstruována. Hotel Goethe disponuje bezbariérovým přístupem, samozřejmostí je i výtah.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.