+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České golfové hotely

Klíčová slova: ubytování, hotely, goolf

E-mail: info@czech-golf-hotels.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2012

Popis: Server české golfové hotely se zaměřuje na poskytování informací o českých golfových hotelech a o golfových hřištích ležících v jejich dojezdové vzdálenosti. Informujeme o cenách, službách, vybavení a speciálních golfových, wellness či jiných jejich balíčcích.

Web: www.czech-golf-hotels.com

Další související informace

Ubytovaní na Slovensku

ubytovaní, cestovaní, Chaty, chalupy, hotely – Katalog těch nejlepších ubytování na Slovensku za super ceny. Chaty, chalupy, hotely, apartmány, penziony, wellnes a aquaparky, kempy, ubytovny, priváty. Online vyhledávání, rezervace, přímý kontakt na majitele. To vše u nás na DobreUbytovanie.sk

Hotelsinfo.cz - ubytování

Ubytování, hotely, pensiony, levné ubytování. – Hotelsinfo.cz - ubytování v České republice, hotely v Praze, ubytování v celé Evropě. Rezervační systém www.hotelsinfo.cz Vám nabízí ubytování po České republice. Hotely v Praze, levné ubytování, pensiony, hory nebo lázně.

Penzion Sebastian ubytová

Penzion,Sebastian,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,K – Pension Sebastian se nachází nedaleko historického centra města Český Krumlov. Pension je vhodný hlavně pro rodiny s dětmi. Zaparkovat můžete přímo na zahradě pensionu. Po celém pensionu je k dispozici Wi-Fi. Pension nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita je 19 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem a minibarem. Ubytování je i se snídaní. Rádi Vás ubytují i s domácím mazlíčkem. Při dlouhých večerech můžete posedět v pergole s krbem. Pro děti pension připravil malé dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou. Na zahradě se také nachází kryté parkoviště, kde také můžete uskladnit kola, nebo lodě. Na zahradě můžete také grilovat.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.