+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České Švýcarsko

Klíčová slova: národní park, české švýcarsko, turistika

E-mail: cesvyk@nasehory.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Národní park zahrnuje významný říční přístav v Děčíně, nádherné Zámecké zahrady, soutěsky říčky Kamenice nedaleko Hřenska. Slavné úzké schody ve skalní průrvě u Jetřichovic známé také jako Andělské schody.

Web: ceskesvycarsko.org

Další související informace

Ekologický messenger

cng, elektromotor, kurýr, české budějovice – Společnosti CityExpress v.o.s., první ekologický messenger v jižních Čechách - jejímž hlavním cílem je spolehlivé a bezpečné doručování zásilek a to s ohledem na životní prostředí a osvěta ekologicky šetrnějších pohonů vozidel.

Národní socialisté - levice 21. století

politická strana, národní socialisté, Proubek, lev – Národní socialisté – levice 21. století, zkráceně NS-LEV 21 či jen LEV 21, je česká politická strana. Ustavující sjezd strany se konal dne 26. listopadu 2011 a na něm byl prvním předsedou strany zvolen bývalý český ministerský předseda Jiří Paroubek.

Dovolená

ubytování České Švýcarsko, dovolená v Českém Švýca – Krásný penzion v Českém Švýcarsku naleznete v obci Mezná, kde si užijete nezapomenutelnou dovolenou v srdci Českosaského Švýcarska. Nedaleko penzionu se nachází Pravčická brána, Hřenské soutěsky a další přírodní zajímavosti tohoto Národního parku.

Načítání trvalo 2.8051 sekund.