+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český Krumlov pension

Klíčová slova: český krumlov penzion, ubytování v Českém Krumlově

E-mail: pensioningrid2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2010

Popis: Při návštěvě města Český Krumlov bychom neměli zapomínat na ubytování. Hledáte-li ubytování v příjemném prostředí za nízkou cenu, tak je tu pro Vás Pension INGRID. Pension INGRID se nachází ve vnitřním městě, u vjezdu do historické části.

Web: www.cesky-krumlov-ubytovani.eu/

Další související informace

Ubytování v Alpách

alpský penzion, ubytování v Alpách – Alpský penzion Alpenrose nabízí typické ubytování v Alpách s rodinnou atmosférou, vhodné pro širokou klientelu. Jsou zde vítány všechny věkové kategorie - mládež, rodiny s dětmi i senioři, a to jak jednotlivci, tak skupiny.

Penzion Olga v Železnici

penzion, ubytování, Penzion Olga, ubytování v – Penzion privát Olga se nachází v zahradě rodinného domku na okraji obce Železnice s výhledem na lesy a louky. Prachovské skály (turistika - lezení) jen 5 km od místa ubytování. Kapacita penzionu je 10 lůžek ve 4 dvoulůžkových pokojích s 2 přistýlkami. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, rádio. Kromě ubytování je k dispozici internet, venkovní bazén, zahradní gril, pingpongový stůl, elektrické šipky, venkovní posezení, možnost úschovy kol.

Penzion Bezděkov v Rakovníku

penzion, ubytování, Penzion Bezděkov, ubytování v – Penzion Bezděkov se nachází v klidné zóně královského města Rakovníka nedaleko centra města . Nabízí ubytování ve 4 dvoulůžkových, 2 třílůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém pokoji. Ke standardnímu vybavení patří koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, lednice, fén na vlasy. Dva pokoje mají navíc vlastní terasu. Na letní zahradě je k dispozici dětské hřiště, pískoviště, houpačka, minigolf a ruské kuželky.

Načítání trvalo 0.0766 sekund.