+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český ráj levné ubytování

Klíčová slova: český,ráj,český ráj,levné ubytování v českém ráji

E-mail: k.hubac@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2013

Popis: Nabízím Vám chaty v Českém ráji. Český ráj levné ubytování,český ráj levně,dovolená v Českém ráji, Český ráj levně. Fotogalerie Českého ráje, ankety, skladby. Dovolená v ČR,letní dovolená,pronájem.Pojizeří,rybaření.

Web: klidne-misto-v-ceskem-raji.webnode.cz

Další související informace

Apartmány Soukenická 44 u

Apartmány,Soukenická,44,ubytování,Český,Krumlov,C – Apartmá 2 je umístěn v prvním patře. Jedná se o nově zrekonstruovaný byt s obytnou plochou 40m2. Skládá se z obytné místnosti s kuchyní, ložnice a koupelny s WC. Byt je moderně zařízen a je určen pro 2 až 3 osoby.

Penzion Vyšehrad ubytován

Penzion,Vyšehrad,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Nový penzion Vyšehrad zahájil ubytování v červenci roku 2002 v tiché části města Český Krumlov. Pension naleznete na cestě mezi vlakovým nádražím a historickým centrem, tam i tam se dostanete po 5-ti minutách chůze.

Penzion Antoni ubytování

Penzion,Antoni,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum – Nově otevřený rodinný pension ANTONI se nachází v klidné části Českého Krumlova a je vzdálený 5 minut od centra města. Pension Antoni je laděn v historickém duchu. Prostory dekorují retro předměty a dekorace, které společně s malbami dodávají pensionu jedinečný ráz.V luxusně rekonstruovaném interiéru objektu zůstaly zachovány původní klenby a výklenky, které dotvářejí útulnou atmosféru historického objektu.

Načítání trvalo 0.1015 sekund.