+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestovatel, portál nejen

Klíčová slova: cestování, ubytování, sport, výlety, počasí

E-mail: cestovatelbiz@nasehory.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2010

Popis: Cestovatel, je portál nejen pro cestovatele. Naleznete zde jak tipy na výlety a sport, ale také informace o ubytování, lyžování, počasí, kontakty na jednotlivá informační centra a mnoho dalších a zajímavých informací.

Web: cestovatel.biz









Další související informace

Penzion Zátiší, Komorní L

Beskydy, ubytování, penzion, Komorní Lhotka, sport – Penzion Zátiší je vhodný pro hromadné akce, školy v přírodě, výlety, turistické akce, firemní školení, rodinné dovolené, víkendové pobyty, ubytování pro skupiny. V pensionu je pivnice s terasou, restaurace s vlastní kuchyní, školící místnost.

MC Limon

MC Limon, hotel, ubytovani – Hotel prošel celkovou rekonstrukcí a v současné době poskytuje ubytování v 6 pokojích a 7 apartmánech. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí (některé s ozvučením dolby surround), digitálním satelitním přijímačem, telefonem, minibarem a pracovním stolem. Vysokorychlostní připojení na internet je pro hosty na každém pokoji zdarma. Na apartmánech je možné si vybrat rovněž mezi vanou, sprchovým koutem či kuchyní. Většina pokojů a apartmánů jsou vybaveny klimatizací.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.