+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

chaloupka v ráji

Klíčová slova: chaloupka v ráji

E-mail: ifo@chaloupkavraji.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2010

Popis: Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v příjemném prostředí Českého ráje. Nabízíme celoroční ubytování (až 11 osob) v luxusně zařízené chaloupce s plně vybavenou kuchyní. Atraktivní lokalita ubytování poskytuje spoustu zábavy a poznání.

Web: www.chaloupkavraji.cz

Další související informace

Hotel RŮŽE v Rožmberku nad Vltavou

Hotel RŮŽE ,ubytování v Rožmberku nad – Hotel se nachází centru obce v malebném údolí pod hradem Rožmberk. Ubytování nabízíme také v apartmánech, které jsou vybaveny ložnicí pro dvě osoby, obývacím pokojem s prostorným rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, malou kuchyňkou s možností vlastního vaření (lednička, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič), sprchovým koutem, dětská postýlka, vanička.Oplocené parkoviště vedle hotelu zdarma.Zajišťujeme půjčování lodí a raftů pro sjezd Vltavy z Vyššího Brodu do Českého Krumlova.

Gurmania Hotel v Pelhřimově

Gurmania Hotel ,ubytování v – Hotel Gurmania se nachází v obci Starý Pelhřimov v Pelhřimově.Hotel nabízí ubytování ve dvanácti útulných dvou až tří lůžkových pokojích. Pokoje jsou standardně vybaveny televizí se satelitními stanicemi, chladničkou a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Na každém pokoji je možno se zdarma připojit na internet pomocí wifi připojení.Hotel Gurmania v Pelhřimově nabízí starvování ve své restauraci, kde si můžete vychutnat domácí i mezinárodní speciality, nebo jen tak posedět u nějakého dobrého drinku či vínka.

Restaurace Vitalita v Ostravě

restaurace Ostrava, restaurace v Ostravě – Potřebujete se dobře najíst? Jestli ano, tak bychom si vás dovolili pozvat do naší restaurace Vitalita.V našem jídelním lístku nechybí saláty, ryby, steaky, kuchyně česká i mezinárodní a denní menu, kde je na výběr ze 4 druhů jídel.

Načítání trvalo 2.0311 sekund.