+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa - Jižní Čechy

Klíčová slova: ubytování,pronájem,chata,chalupa,penzion,dovolená

E-mail: fidu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2009

Popis: Pronájem - chata a chalupa. Rekreace, víkendy, dovolená, Silvestr. Zahrada, bazén. VILA FILIP - Objekt pro až 20 osob, 7 ložnic, 2 samostatné byty. DOMEK SMRŽ - Objekt pro až 10 osob, 2 ložnice. CHALUPA VALENTA - Objekt pro až 10 osob, 3 ložnice.

Web: fidu.cz

Další související informace

Pronájem chat-Chaty Lipno

chaty,chata,ubytování,pronájem,Lipno,Šumava,Lipně – Poskytujeme ubytování v chatách blízko lipenského jezera. (Šumava). K dispozici máme pět plně vybavených chat. Chaty se nachází v blízkosti obce Horní Planá. Přijeďte strávit příjemnou dovolenou do krásné jihočeské přirody na Lipně

Penzion Gól ubytování Lou

Penzion,Gól,ubytování,Loučná,nad,Desnou,Loucna,na – Penzion Relax Centrum Gól se nachází v podhůří Jeseníkův obci Rejhotice, pošta Loučná nad Desnou. Jednou z hlavních priorit obce Loučná nad Desnou je rozvoj cestovního ruchu. Důkazem je tento areál se širokým spektrem sportovních, relaxačních a kulturních možností. Fotbal, tenis, squash, stolní tenis, bowling a sauna a to v celoročním provozu.Penzion Relax Centrum Gól nabízí celoroční ubytování ve 12 pokojích o celkové kapacitě 49 lůžek. Složení pokojů: 2x třílůžkový, 8x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový a 1x šestilůžkový. Součástí vybavení pokojů je nábytek, vlastní sociální zařízení, televizor a WI-FI připojení k internetu.V zimě je tenisové hřiště využito jako kluziště pro místní a ubytované hosty. Během sezóny se zde konají různé kulturní a sportovní akce viz. AKCE 2008 (tenisové, fotbalové, squashové a bowlingové turnaje). Na své si zde přijdou i firmy k pořádání různých předváděcích akcí a večírků. Velké a oblíbené využití zde nacházejí sportovní družstva hlavně fotbalové kluby v období příprav nabírání fyzické kondice. K dispozici je zde nová hala místní základní školy a dvě venkovní hřiště s umělým povrchem.

Penzion Beskyd ubytování

Penzion,Beskyd,ubytování,Dolní,Bečva,Dolni,Becva, – Penzion Beskyd poskytuje hostům ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. Sociální zařízení je k dispozici v podobě WC a sprchy. Na každém pokoji je chladnička a varná konvice. Penzion má terasu s možností příjemného posezení, útulnou společenskou místnost s krbem.

Načítání trvalo 0.5014 sekund.