+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Antonín

Klíčová slova: chalupa, antonín, rostejn,

E-mail: zsteskovice@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2010

Popis: Dovolená na venkovské chalupě s vyhřívaným venkovním bazénem v obci Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.

Web: www.chalupa-antonin.com

Další související informace

Chalupa - Jižní Čechy

ubytování,pronájem,chata,chalupa,penzion,dovolená – Pronájem - chata a chalupa. Rekreace, víkendy, dovolená, Silvestr. Zahrada, bazén. VILA FILIP - Objekt pro až 20 osob, 7 ložnic, 2 samostatné byty. DOMEK SMRŽ - Objekt pro až 10 osob, 2 ložnice. CHALUPA VALENTA - Objekt pro až 10 osob, 3 ložnice.

Penzion Luna

Penzion, Luna, – POLOHA: objekt se nachází v bývalém hraničním pásmu na samotě pod lesem, 400m od Lipenského jezera u obce Přední Výtoň směrem na Vítkův Hrádek. NAVIGACE: za přehradou zatočit doprava směrem na Přední Výtoň.

Chaty Chalupy

Chaty, chalupy, česká republika, slovensko, – Najděte si ubytování na chatě či chalupě v našem online katalogu a prožijte příjemnou dovolenou v přírodě, na horách, u rybníka či na samotě. V naší nabídce je přes tisíc prověřených chat a chalup, které čekají jen na vás.

Načítání trvalo 0.1008 sekund.