+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Antonín

Klíčová slova: chalupa, antonín, rostejn,

E-mail: zsteskovice@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2010

Popis: Dovolená na venkovské chalupě s vyhřívaným venkovním bazénem v obci Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.

Web: www.chalupa-antonin.com

Další související informace

PENSION HELENA

Pension, Helena, – V našem rodinném pensionu Helena nabízíme ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a 1 pokoji jednolůžkovém.V našem rodinném pensionu Helena nabízíme ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a 1 pokoji jednolůžkovém.

Hotel Na Trojce

Hotel, Trojce, – Náš Hotel Na Trojce je rekreační zařízení ukryté od shonu civilizace v podhůří Hrubého Jeseníku. To znamená, že je u nás v zimě spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit. I v těchto končinách však nabízíme výtečnou stravu a pohodlné ubytování

Chalupa Preisler ubytován

Chalupa,Preisler,ubytování,Příchovice,Prichovice, – Hosté mají k dispozici celkem 3ložnice. Rozložení pokojů je 2 x 2 lůžka s přistýlkou a válendou. Další pokoj je 1 x 2lůžka. Hosté mohou využívat sprchový kout s teplou vodou pocelý den. Chalupa je vytápěna přímotopy. Venkovní posezením s možností grilování.

Načítání trvalo 0.2848 sekund.