+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa EDEN ubytování No

Klíčová slova: Chalupa,EDEN,ubytování,Nová,Pec,Nova,Pec,ubytovan

E-mail: pension-Nova-Pec-Eden@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: Chalupa Eden poskytuje hostům nejlepší podmínky pro skupiny dospělých, či rodiny s dětmi okolo osmi osob. Chalupa je oáza klidu a tak je skvélá pro travení delších pobytů. V okolí je nádnerná příroda, která vybízí k letním a zimním aktivitám. Veškeré nadstandardní vybavení je k dispozici zcela zdarma

Web: www.eden-nova-pec.rs-hotel.net/

Další související informace

Hotel Resort Beach Nová Ž

Hotel,Resort,Beach,Nová,Živohošť,ubytování,Křečov – Přímo u Slapské přehrady se nachází překrásné ubytování v Resort Beach v krásném malém městečku Nová Živohošť. Kemp je usazený do malebné přírody, který láká ke strávení příjemné a klidné rodinné dovolené. Resort Beach Nová Živohošť je nově vybudovaný areál, jenž nabízí maximální komfort při pobytu v přírodě. Hosté ocení převážně kvalitní ubytování a osobní přístup.

Penzion Nové Chalupy ubyt

Penzion,Nové,Chalupy,ubytování,Nová,Pec,Nova,Pec, – Penzion se nachází v obci Nová Pec v blízkosti (300 m) přehradní nádrže Lipno s výhledem na členitou krajinu Šumavských vrchů.Ubytování v osmi nově vybavených apartmánech s vybavenou kuchyní (el. vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, topinkovač, veškeré nádobí), ložnicí, sprchou, WC, TV a internetem. V každém z apartmánů jsou 4 lůžka s možností přistýlky. Penzion je provozován jako nekuřácký. Pro vozidla hostů máme k dispozici parkoviště.

Načítání trvalo 0.4073 sekund.