+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Jedovnice

Klíčová slova: Ubytování, Jedovnice, chalupa, Moravský kras,

E-mail: chalupa.nabarachove@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2010

Popis: Nabízíme k pronájmu prostornou zrekonstruovanou chalupu v obci Jedovnice. Chalupa je situována v bezprostřední blízkosti rybníka Olšovce, na okraji klidné části obce v rekreační oblasti. Přibližně 20 metrů od chalupy je útulná hospůdka s možností celodenního stravování.

Web: www.ubytovani-jedovnice.com

Další související informace

Ubytování chalupa Beskydy

ubytování, chalupa, chata, Beskydy, bazén – Zažijte dovolenou na naší chalupě v Beskydech. K dispozici ubytování s kapacitou 10 osob, bazén, terasa, venkovní krb. Nabídka celoročního i mimosezóního ubytování. Heslo: Valašská pohoda, která nikdy nekončí.

Kemp RELAXA

kemp, ubytování, Moravský kras – Kemp RELAXA nabízí levné ubytování v Moravském krasu v obci Sloup. Nedaleko kempu se nachází vchod do Sloupsko-Šosůvských jeskyní. Poloha kempu je ideálním místem pro výlety do dalších jeskynních komplexů a do celého okolí. Kemp leží přímo u oblíbené cyklotrasy 5 - Jantarová stezka.

Chalupa Adam

chalupa, ubytování, Krušné hory – Citlivě zrekonstruovaná chalupa v Abertamech vás srdečně zve na dovolenou do Krušných hor. Nabízíme stylové prostředí, maximální pohodlí a absolutní soukromí. Chalupa Adam - ubytování Krušné hory. chalupa, ubytování, Krušné hory

Načítání trvalo 3.1429 sekund.