+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Lipovka ubytování

Klíčová slova: Chalupa,Lipovka,ubytování,Deštná,Destna,ubytovani

E-mail: Pension-Destna-Lipovka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2011

Popis: Hosté kteří se ubytují v chalupě Lipovka v Deštné mají k dispozici celkem 6 lůžek. Hosté mohou využívat obývací pokoj, který disponuje krbem, televizí a postelí pro 2 osoby. Dále je pak k dispozici koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. V chalupě Lipovka

Web: www.chalupa-lipovka.cr-ubytovani.com/Destna.htm

Další související informace

Chalupa U dvou půlek ubyt

Chalupa,U,dvou,půlek,ubytování,Osečná,Osecna,U,dv – Ubytování je nabízeno ve 3-třílůžkových pokojích a jednom dvojlůžkovém pokoji. Plné soukromí a pohodlí však do 8 osob. (3x manželské dvojlůžko). V chatě se nachází jedna koupelna se sprchovým koutem a WC.

Penzion Lašská chalupa ub

Penzion,Lašská,chalupa,ubytování,Kunčice,pod,Ondř – Lašská chalupa nabízí útulné ubytování v Beskydech nacházející se v krásné obci Kunčice pod Ondřejníkem. Penzion je v soudsedství s rekreační oblastí Čeladná. Pro ubytované hosty je k dispozici vlastní jídelna s krbem a plazmovou TV se satelitním příjmem.

Chalupa Lucinka ubytování

Chalupa,Lucinka,ubytování,Frenštát,pod,Radhoštěm, – dvoulůžkové, 1x jednolůžkový pokoj s přistýlkou. Ve vybavení jsou dvě koupelny disponující 2x vanou, 2x sprchovým koutem a 2x WC, další samostatné WC v předsíni. Dále chalupa Lucinka poskytne šatnu, predsíň, obývací pokoj s krbem, wifi připojení k internetu, televizi a rádio s CD přehrávačem. K dispozici jsou dvě terasy, z toho jedna krytá. Vše nové po rekonstrukci. Vytápění bezobslužné (plyn).

Načítání trvalo 0.3404 sekund.