+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Lucinka ubytování

Klíčová slova: Chalupa,Lucinka,ubytování,Frenštát,pod,Radhoštěm,

E-mail: Pension-Frenstat-Lucinka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2011

Popis: dvoulůžkové, 1x jednolůžkový pokoj s přistýlkou. Ve vybavení jsou dvě koupelny disponující 2x vanou, 2x sprchovým koutem a 2x WC, další samostatné WC v předsíni. Dále chalupa Lucinka poskytne šatnu, predsíň, obývací pokoj s krbem, wifi připojení k internetu, televizi a rádio s CD přehrávačem. K dispozici jsou dvě terasy, z toho jedna krytá. Vše nové po rekonstrukci. Vytápění bezobslužné (plyn).

Web: www.chalupa-lucinka-frenstat-pod-radhostem.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Chalupa Světlohorka ubyto

Chalupa,Světlohorka,ubytování,Světlá,Hora,Svetla, – V chalupě Světlohorka je možnost ubytování s celkovou kapacitou chalupy 7 lůžek + 1dětské postýlky . Chalupa je vhodná jak pro dovolenou s dětmi, tak pro pobyt skupiny přátel či rekreaci ve zralém věku.

Penzion Lašská chalupa ub

Penzion,Lašská,chalupa,ubytování,Kunčice,pod,Ondř – Lašská chalupa nabízí útulné ubytování v Beskydech nacházející se v krásné obci Kunčice pod Ondřejníkem. Penzion je v soudsedství s rekreační oblastí Čeladná. Pro ubytované hosty je k dispozici vlastní jídelna s krbem a plazmovou TV se satelitním příjmem.

Penzion Bohemia ubytování

Penzion,Bohemia,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Ubytovat se hosté mohou ve čtyřech pokojích a dvou apartmánech. Všechny pokoje jsou prostorné, standartně vybavené sociálním zařízením, televizí, wifi, některé mají mini kuchyňku. Celková kapacita je 16 lůžek a 4 přistýlky.

Načítání trvalo 0.0649 sekund.