+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Majka Podhájska

Klíčová slova: ubytovanie podhájska, chata podhájska,

E-mail: info@chalupamajka.sk

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2013

Popis: Celoročné ubytovanie v chalupe Majka v obci Podhájska. Ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s vlastným vchodom, v samostatnom záhradnom domčeku (chatke) a v prednej časti domu (vhodné pre viac členné rodiny alebo skupiny). Prístup na internet zdarma.

Web: www.chalupamajka.sk

Další související informace

Pronájem chaty Slovensko

pronájem chata ubytování hory koupání lyžování – Pronájem chaty v lokalite chatové oblasti Sielnica-Brestová na úpatí Kremnických hor. Možnost lyžování, cyklistiky, koupání v termálních koupalištích Sliač a Kováčová. Raj pro hubaře i milovníky přírody.

Penzión MartInn / ubytova

Penzión, MartInn, ubytovanie, Martin, ubytovanie – Ubytovanie sa poskytuje v 22 dvojlôžkových, 2 trojlôžkových, 1 štvorpostelovej a 2 jednolôžkových izbách a v apartmánoch so spálňou a obývacou izbou. Kapacita 58 lôžok. Moderný hotelový výťah zabezpečuje pohodlný prístup na izby. Všetky izby majú

Chata Orlí vrch na Rejvíze ve Zlatých Horách

Chata Orlí vrch na Rejvíze,ubytování ve Zlatých – Srdečně Vás vítá Chata Orlí vrch na Rejvízu. Je svou polohou a svým vybavením vhodná zvláště pro rodinnou rekreaci s dětmi, pro konání dětských zotavovacích akcí jako jsou dětské tábory, školní výlety, různá sportovní nebo zájmová soustředění a školy v přírodě, nebo rodinné oslavy, školení, kurzy a jiné firemní akce. U výše vyjmenovaných akcí zajišťujeme polopenzi popř. celodenní stravování. Novou nabízenou službou je agroturistika.V areálu je vybudováno hřiště pro volejbal nebo tenis, parkoviště, ohniště s posezením a venkovní stolní tenis.Patronem chaty Orlí vrch je loupeživý rytíř Waldemar z Kobrštějna.

Načítání trvalo 0.0917 sekund.