+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa na Kokořínsku

Klíčová slova: chalupa, pronajmutí, kokořínsko

E-mail: pohoda.odkazy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2009

Popis: Citlivě zrekonstruovaná a vybavená chalupa pochází z roku 1789. Stylový interiér obytných místností a vybavenost chalupy spojují atmosféru a pohodlí. Večery u otevřeného krbu s grilovacím roštem či na terase pod pergolou s vinnými hrozny na dosah ruky jsou nezapomenutelné, stejně jako bezpečná oplocená ovocná zahrada s houpačkami, bazénem a grilem. Chalupa je na okraji malé obce, která se nachází na jedné z mnoha cyklostezek Kokořínska, ráje cyklistů a turistů. Volně přístupné terény odpovídají náročným horským tratím a malé asfaltové silničky s trasami s množstvím skalních pískovcových masívů, jeskyní, jezírek a roubenek uvítají zase sváteční cyklisté.

Web: www.chalupa-pronajmuti-kokorinsko-chodec.cz/

Další související informace

Penzion Slovácká chalupa

Penzion,Slovácká,chalupa,ubytování,Rožná,Rozna,Sl – Slovácká Chalupa - tato původní chalupa kdysi bývala zájezdní krčma. V patře nad restaurací jsou pěkné pokojíčky, které slouží k ubytování celkem pro 32 osob. Ubytování je vhodné pro jednotlivce, rodiny s dětmi i kolektivy. Až se vyspíte a pořádně nasnídáte, můžete vyrazit objevovat krásy Vysočiny.

Chalupa EDEN ubytování No

Chalupa,EDEN,ubytování,Nová,Pec,Nova,Pec,ubytovan – Chalupa Eden poskytuje hostům nejlepší podmínky pro skupiny dospělých, či rodiny s dětmi okolo osmi osob. Chalupa je oáza klidu a tak je skvélá pro travení delších pobytů. V okolí je nádnerná příroda, která vybízí k letním a zimním aktivitám. Veškeré nadstandardní vybavení je k dispozici zcela zdarma

Horská chalupa Trojanka

chalupa, ubytování, Trojanovice, Pustevny Beskydy – Horská chalupa Trojanka nabízí ubytování v obci Trojanovice (část Ráztoka, Pustevny) uprostřed Beskyd. Kapacita zařízení je 12 osob. Vybavení chalupy: 4 pokoje, kuchyň, herna s barem, malá tělocvična, 2 koupelny, 2 WC, SAT TV. V blízkosti chalupy se nachází největší lanové centrum v ČR - Tarzanie.

Načítání trvalo 0.3097 sekund.