+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa na Kokořínsku

Klíčová slova: chalupa, pronajmutí, kokořínsko

E-mail: pohoda.odkazy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2009

Popis: Citlivě zrekonstruovaná a vybavená chalupa pochází z roku 1789. Stylový interiér obytných místností a vybavenost chalupy spojují atmosféru a pohodlí. Večery u otevřeného krbu s grilovacím roštem či na terase pod pergolou s vinnými hrozny na dosah ruky jsou nezapomenutelné, stejně jako bezpečná oplocená ovocná zahrada s houpačkami, bazénem a grilem. Chalupa je na okraji malé obce, která se nachází na jedné z mnoha cyklostezek Kokořínska, ráje cyklistů a turistů. Volně přístupné terény odpovídají náročným horským tratím a malé asfaltové silničky s trasami s množstvím skalních pískovcových masívů, jeskyní, jezírek a roubenek uvítají zase sváteční cyklisté.

Web: www.chalupa-pronajmuti-kokorinsko-chodec.cz/

Další související informace

Chalupa U dvou půlek ubyt

Chalupa,U,dvou,půlek,ubytování,Osečná,Osecna,U,dv – Ubytování je nabízeno ve 3-třílůžkových pokojích a jednom dvojlůžkovém pokoji. Plné soukromí a pohodlí však do 8 osob. (3x manželské dvojlůžko). V chatě se nachází jedna koupelna se sprchovým koutem a WC.

Chalupa Antonín

chalupa, antonín, rostejn, – Dovolená na venkovské chalupě s vyhřívaným venkovním bazénem v obci Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.

Chaty a chalupy

Chaty, a, chalupy, k, pronajmutí, pronájem, beskyd – Náš server chaty a chalupy.info nabízí dovolenou na chatách a chalupách za velmi výhodných podmínek. Pokud plánujete prázdninový pobyt v České republice navštivte naše stránky a najdete, co hledáte. Služby ve vysoké kvalitě.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.