+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Na pile, Vysočina

Klíčová slova: Chalupa, Chata, Vysočina, Stvořidla, levné,

E-mail: jpronek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2012

Popis: Nabízíme pronájem chalupy na Vysočině, kapacita 16 lůžek, klidné prostředí vhodné pro rodiny s dětmi. Klienti mají po dobu svého pobytu k dispozici celý objekt s nejbližšími pozemky patřícími k objektu. V létě je možno se v okolí věnovat koupání, pěší turistice, sběru hub, rybolovu, cykloturistice a podobně. Před domem je stůl na ping pong. Bazén pro děti. Projížďky na koních. Příjemné posezení u ohně a grilování. Ubytování je poskytováno bez stravování. Našim návštěvníkům je k dispozici plně vybavená kuchyň. Stravování je možné v blízké restauraci "U Čerta" ve Vilémovicích.

Web: www.rekreacevysocina.cz

Další související informace

Chalupa Antonín

chalupa, antonín, rostejn, – Dovolená na venkovské chalupě s vyhřívaným venkovním bazénem v obci Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.Rostejn v okrese Chrudim. Pronájem.

ubytování u parku

ubytování, Prostějov, levné, penzion, – Potřebujete přespat, nebo pronajmout byt na půl roku v Prostějově? Zavolejte nám! Ubytování u parku je ideální jak pro skupiny osob, tak i pro jednotlivce. Nabízíme Vám pronájem komfortních pokojů, apartmánů a bytů v rodinném a přátelském prostředí. Nacházíme se v klidné části u parku, nedaleko centra města Prostějov.

Vranovská přehrada chata

vranovská přehrada, ubytování vranovská přehrada, – Vranovská přehrada ubytování, chata vranovská přehrada - ubytujte se v penzionu U Rybáře v Bítově na chatě na vranovské přehradě. Chata U Rybáře se nachází v malebném kraji Národního parku Podyjí. Vranovská přehrada ubytování chata

Načítání trvalo 0.2944 sekund.