+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa pod Ondřejníkem u

Klíčová slova: Chalupa,pod,Ondřejníkem,ubytování,Kunčice,pod,Ond

E-mail: Pension-Kuncice-Pod-Ondrejnikem-Chalupa@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2011

Popis: Ubytování u Tabášků je v patrovém zděném rodinném domě. Hosté mají k dispozici až 12 lůžek + 3 přistýlky v 5 pokojích se samostatným vchodem. Z pokojů na patře je přístupný balkon. Apártmán u Tabášků je ideální pro společnou dovolenou 2-3 spřátelených rodin, či pro různá setkání přátel do 15 osob. Kromě hlavních školních prázdnin jsou na výběr i části objektu - pokoj pro 2 až 4 osoby nebo uzavřený byt pro 6 až 8 osob.

Web: www.chalupa-pod-ondrejnikem.cr-ubytovani.net/Kuncice-pod-Ondrejnikem.htm

Další související informace

Chata Orlík ubytování Pec

Chata,Orlík,ubytování,Pec,pod,Sněžkou,Pec,pod,Sne – Horská chata Orlík je situována v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku, vzdálená 50m od přibližovacího vleku a 600m od centra Pece pod Sněžkou, v nadmořské výšce 905m. Chata Orlík nabízí jedinečný výhled na Studniční horu a široké okolí.

Ubytování Areál Pod Sklep

Ubytování,Areál,Pod,Sklepy,ubytování,Kostelec,Are – Pension Pod sklepy se nachází v obci Kostelec, vzdálené zhruba 3km od Kyjova. V Areálu Pod sklepy se můžete nejen ubytovat ale rovněž podívat a nechat se pohostit ve vlastním vinném sklepě. Penzion Pod sklepy je velmi příjemný penzion v klidném prostředí, zasazen v krásné přírodě.

Penzion pod Kunětickou ho

Penzion,pod,Kunětickou,horou,ubytování,Staré,Hrad – Penzion pod Kunětickou horou se nachází v České tabuli nedaleko Pardubic. Dominantou kraje je Kunětická hora, která je z jedné strany poznamenána těžbou kamene, která skončila roku 1920. Na vrcholu stojí stejnojmenný hrad z počátku 15. století.

Načítání trvalo 0.3437 sekund.