+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa pod Ondřejníkem u

Klíčová slova: Chalupa,pod,Ondřejníkem,ubytování,Kunčice,pod,Ond

E-mail: Pension-Kuncice-Pod-Ondrejnikem-Chalupa@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2011

Popis: Ubytování u Tabášků je v patrovém zděném rodinném domě. Hosté mají k dispozici až 12 lůžek + 3 přistýlky v 5 pokojích se samostatným vchodem. Z pokojů na patře je přístupný balkon. Apártmán u Tabášků je ideální pro společnou dovolenou 2-3 spřátelených rodin, či pro různá setkání přátel do 15 osob. Kromě hlavních školních prázdnin jsou na výběr i části objektu - pokoj pro 2 až 4 osoby nebo uzavřený byt pro 6 až 8 osob.

Web: www.chalupa-pod-ondrejnikem.cr-ubytovani.net/Kuncice-pod-Ondrejnikem.htm

Další související informace

Penzion Pod Hradem ubytování Trhové Sviny

Penzion,Pod,Hradem,ubytování,Trhové,Sviny,Trhove,S – Penzion nabízí několik stylových a pěkných pokojů. Pokoje jsou rozděleny do těchto kategorií - Pokoje č. 1. a 2. jsou dvoulůžkové prostorné pokoje s možností 1 přistýlky, které se nachází v prvním patře.

Hotel Lázeňský hotel PARK

Hotel,Lázeňský,hotel,PARK,ubytování,Poděbrady,Pod – Lázeňský hotel Park **** je relaxačním rájem, vzdáleným méně než 50 km od Prahy. Je umístněn v centrální části lázeňského parku v nádherném prostředí lázeňského města Poděbrady. Hotel představuje moderní komplex ve standardu “First class”, uvnitř kterého jsou také poskytovány veškeré terapie. Samozřejmostí je bezbarierový přístup. Lázeňský hotel nabízí ubytování v 56 dvoulůžkových pokojích, 5 apartmánech a 1 apartmánu.Restaurace Lázeňského hotelu Park nabízí celodenní stravování s možností volby mezi klasickou stravou a stravou připravenou dle zásad Ájurvédské medicíny. Snídaně jsou servírovány formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem z menu či jídelního lístku.

Penzion Pod Zámkem ubytov

Penzion,Pod,Zámkem,ubytování,Jindřichův,Hradec,Ji – Penzion Pod Zámkem nabízí ubytování v nádherných, romantických pokojích, přímo nad řekou Nežárkou s výhledem na zámek. K dispozici je 13 dvoulůžkových pokojů, některé s možností přistýlky, součástí kterých je vlastní sociální zařízení se sprchovým

Načítání trvalo 0.0640 sekund.