+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Prášily - ubytování Šumava

Klíčová slova: Chalupa Prášily, ubytování šumava

E-mail: registrace@chalupaprasily.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2011

Popis: Ubytování v soukromí uprostřed krásné přírody Národního parku Šumava Nabízíme Vám ubytování na kraji obce Prášily v Národním parku Šumava, v těsné blízkosti státní hranice s Německem. Ubytování v útulném plně vybaveném domku.K dispozici dobře zařízená kuchyň, obývací pokoj s BTV + sat., obytné podkroví, zahrada s možností grilování. Parkování v místě, možnost úschovy kol a lyží. Ubytování je vhodné především pro aktivní dovolenou se zaměřením na turistiku a cykloturistiku, ale i klidný odpočinkový pobyt spojený třeba s opalováním či houbařením, v zimním období na běžky či sjezdové lyžování. Obec Prášily se nachází v bývalém vojenském prostoru Dobrá voda, který byl zpřístupněn veřejnosti až v roce 1991.

Web: chalupaprasily.cz/

Další související informace

Penzion Jitka

Penzion Jitka, penzion, ubytovani – Dovolujeme si Vám nabídnout ubytovaní v našem novém penzionu, který je postaven v klidné okrajové části města Liberce - v Šimonovicích. Hostům je k dispozici celé patro domu (2 dvoulůžkové a 2 třílůžkové pokoje, 2 koupelny s WC, společenská místnost – TV-SAT, jídelna) a nástavba nad garážemi (2 dvoulůžkové a l třílůžkový pokoj, společenská místnost s TV –SAT, 2 koupelny s WC a kuchyň. Celková kapacita penzionu je i s přistýlkami 20 osob.

Penzion Academy

Penzion Academy, penzion, ubytovani – Penzion Academy nabízí pohodlné ubytování pro 40 osob ve 2, 3, 4 a 8 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Penzion je vhodný ke krátkodobému i dlouhodobému ubytování pro firmy, jednotlivce i skupiny ( školy, sportovní kluby, apod.). Možnost pronájmu sportovní haly. Parkoviště u penzionu.

Načítání trvalo 0.2485 sekund.