+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Prášily - ubytování Šumava

Klíčová slova: Chalupa Prášily, ubytování šumava

E-mail: registrace@chalupaprasily.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2011

Popis: Ubytování v soukromí uprostřed krásné přírody Národního parku Šumava Nabízíme Vám ubytování na kraji obce Prášily v Národním parku Šumava, v těsné blízkosti státní hranice s Německem. Ubytování v útulném plně vybaveném domku.K dispozici dobře zařízená kuchyň, obývací pokoj s BTV + sat., obytné podkroví, zahrada s možností grilování. Parkování v místě, možnost úschovy kol a lyží. Ubytování je vhodné především pro aktivní dovolenou se zaměřením na turistiku a cykloturistiku, ale i klidný odpočinkový pobyt spojený třeba s opalováním či houbařením, v zimním období na běžky či sjezdové lyžování. Obec Prášily se nachází v bývalém vojenském prostoru Dobrá voda, který byl zpřístupněn veřejnosti až v roce 1991.

Web: chalupaprasily.cz/

Další související informace

Ubytování Šumava

hotel, ubytování, ubytování šumava, hotely šumava – Nabízím ubytování v renovovaném goticko-renesančním domě v historickém centru města Prachatice. Město Prachatice leží v kotlině otevřené na severozápad údolím živného potoka a je ze tří stran obklopeno lesem.

Rodinný penzion Hořejšice, Vaše ubytování Šumava

penzion, penziony, ubytování Šumava, ubytování na – Rodinný penzion Hořejšice nabízí ubytování na Šumavě. Přijeďte si odpočinout do našeho rodinného penzionu. Nabízíme ubytování ve 4 plně vybavených a útulných pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením. Poskytujeme stravování ve vlastní restauraci – snídaně, polopenze i plná penze. Náš penzion Hořejšice pro vás zajistí nejen ubytování na Šumavě, ale celou řadu dalších akcí – svatby, oslavy i firemní akce. Přijeďte strávit příjemnou dovolenou do našeho penzionu Hořejšice.

Načítání trvalo 0.0741 sekund.