+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Rekreační chalupa

Klíčová slova: Chalupa,Rekreační,chalupa,Roubenka,ubytování,Vích

E-mail: Pension-Vichova-Roubenka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2010

Popis: Kapacitu ubytování je možno v případě potřeby vyjímečně zvýšit až o 4 osoby využitím dvou rozkládacích gaučů. O tyto osoby by se však alikvotně zvyšovala cena uvedená v ceníku. Rekreační chalupa Roubenka je kompletně zařízená.

Web: www.chalupa-rekreacni-chalupa-roubenka-vichova-nad-jizerou.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Chalupa - Jižní Čechy

ubytování,pronájem,chata,chalupa,penzion,dovolená – Pronájem - chata a chalupa. Rekreace, víkendy, dovolená, Silvestr. Zahrada, bazén. VILA FILIP - Objekt pro až 20 osob, 7 ložnic, 2 samostatné byty. DOMEK SMRŽ - Objekt pro až 10 osob, 2 ložnice. CHALUPA VALENTA - Objekt pro až 10 osob, 3 ložnice.

Chalupa Lipovka ubytování

Chalupa,Lipovka,ubytování,Deštná,Destna,ubytovani – Hosté kteří se ubytují v chalupě Lipovka v Deštné mají k dispozici celkem 6 lůžek. Hosté mohou využívat obývací pokoj, který disponuje krbem, televizí a postelí pro 2 osoby. Dále je pak k dispozici koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. V chalupě Lipovka

Ubytování v Orlických h.

ubytování,Souvlastní,Zdobnice,Orlické hory,chalupa – Ubytování pro 32 osob v nově opravené chalupě na samotě. K dispozici výčep, stolní fotbal, pinec, venkovní posezení, pískoviště, hřiště,louky, lesy,... Vhodné pro rodinnou dovolenou, sportovní vyžití, vzdělávací a společenské akce.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.