+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Rekreační chalupa

Klíčová slova: Chalupa,Rekreační,chalupa,Roubenka,ubytování,Vích

E-mail: Pension-Vichova-Roubenka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2010

Popis: Kapacitu ubytování je možno v případě potřeby vyjímečně zvýšit až o 4 osoby využitím dvou rozkládacích gaučů. O tyto osoby by se však alikvotně zvyšovala cena uvedená v ceníku. Rekreační chalupa Roubenka je kompletně zařízená.

Web: www.chalupa-rekreacni-chalupa-roubenka-vichova-nad-jizerou.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Chalupa - Jižní Čechy

ubytování,pronájem,chata,chalupa,penzion,dovolená – Pronájem - chata a chalupa. Rekreace, víkendy, dovolená, Silvestr. Zahrada, bazén. VILA FILIP - Objekt pro až 20 osob, 7 ložnic, 2 samostatné byty. DOMEK SMRŽ - Objekt pro až 10 osob, 2 ložnice. CHALUPA VALENTA - Objekt pro až 10 osob, 3 ložnice.

Rekreační Středisko Jachta Holany ubytování Zahrádky u České Lípy

Rekreační,Středisko,Jachta,Holany,ubytování,Zahrád – Rekreační středisko Jachta Holany nabízí ubytování v krásných dřevených chatkách, vzdálené nějakých 50m od vody. Jsou umístěny v překrásné přírodě v borovém lese. Rekreační,Středisko,Jachta,Holany,ubytování,Zahrádky,u,České,Lípy,Zahradky,u,Ceske,Lipy,ubytovani

Chalupa pod Ondřejníkem u

Chalupa,pod,Ondřejníkem,ubytování,Kunčice,pod,Ond – Ubytování u Tabášků je v patrovém zděném rodinném domě. Hosté mají k dispozici až 12 lůžek + 3 přistýlky v 5 pokojích se samostatným vchodem. Z pokojů na patře je přístupný balkon. Apártmán u Tabášků je ideální pro společnou dovolenou 2-3 spřátelených rodin, či pro různá setkání přátel do 15 osob. Kromě hlavních školních prázdnin jsou na výběr i části objektu - pokoj pro 2 až 4 osoby nebo uzavřený byt pro 6 až 8 osob.

Načítání trvalo 0.0978 sekund.