+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Rekreant

Klíčová slova: Ubytovanie Bešeňová

E-mail: chaluparekreant@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2013

Popis: Nadstandardní ubytování v chalupě Rekreant nedaleko Aquaparku Bešeňová. Výborné ubytování, kvalitní služby, dokonalý relax, ubytování vhodné i pro rodiny s dětmi. Jeden z nejznámějších aquaparků Thermal park Gino Paradise Bešeňová je Vám k celoročně k dispozici. Chcete super ubytování ak tomu slevu do Aquaparku Bešeňová? My Vás ubytujeme i dáme slevový kupón na vstup do Thermal parku Bešeňová nebo do aquaparku Tatralandia. Nestačí Vám to a chcete mnohem více nejen ubytování? Tak Vám přidáme kopec slev do skoro všech atrakcí v Bešeňové a celém Liptově i ve Vysokých a Nízkých Tatrách: Muzea, Lyžařská střediska, Hrady, Skanzen Vlkolínec, Dřevěný artikulární kostel a množství jiných ... Chcete se léčit a odpočívat v Bešeňové? je to úplně jednoduché, ubytujte se u nás v chalupě Rekreant a užívejte si perfektní ubytování a dokonalý relax s množstvím služeb. Pobyt vám v zimním období zpříjemní tato kachlová kamna, která je neodmyslitelnou součástí chalupy. V létě mají hosté k dispozici zahradní posezení, gril, houpačka, pískoviště, pro děti trampolína. Parkování je přímo v oploceném a uzamčeném areálu.

Web: www.chaluparekreant.sk

Další související informace

Selfness hotel v Rožňave

hotel, ubytovanie, hotel Selfness, ubytovanie v – Novo postavený Selfness hotel Rožňava leží v atraktívnej lokalite Slovenského krasu v meste Rožňava v blízkosti hlavných turistických zaujímavosti. Hotel Selfness Rožňava disponuje ideálnymi podmienkami pre relaxačné, preventívne pobyty, rodinné dovolenky a pre aktívny odpočinok. Hostia ocenia, že sa pod jednou strechou nachádza wellness, fitnes a centrum vitality a zdravia. Ubytovanie 10 lôžok a 20 prísteliek v piatich apartmánoch.

Galloper Club v Bratislave

Galloper Club, ubytovanie Bratislava – Penzión Galloper Club ponúka ubytovanie v štýlových dvojlôžkových izbách. V tichom a krásnom prostredí je Vám k dispozícii 16 dvojposteľových izieb, 6 prísteliek a apartmán s dvoma prístelkami. Izby penziónu sú vybavené TV, vlastnou kúpeľňou, chladničkou a WIFI pripojením. Galloper Club vám ponúka štýlovú reštauráciu , kde vám ponúknu pestrý a zaujímavý jedálny lístok zo slovenského, českej a maďarskej kuchyne.

Penzión Pribisko v Zuberci

penzión, ubytovanie, Penzión Pribisko, ubytovanie – Penziónu Pribiské je rodinný penzión situovaný mimo obce Zuberec. Hlavná budova: 13 dvojposteľových izieb, 4 apartmány, väčšina s možnosťou prístelky. Každá izba a apartman má vlastné sociálne zariadenie a TV. Apartmány a 4 izby majú balkón. Nová budova: 9 dvojposteľových izieb, 1 trojlôžková izba, 3 apartmány, väčšina s možnosťou prístelky. Každá izba a apartman má vlastné sociálne zariadenie a TV. Apartmány a 5 izieb majú balkón.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.