+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Rekreant

Klíčová slova: Ubytovanie Bešeňová

E-mail: chaluparekreant@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2013

Popis: Nadstandardní ubytování v chalupě Rekreant nedaleko Aquaparku Bešeňová. Výborné ubytování, kvalitní služby, dokonalý relax, ubytování vhodné i pro rodiny s dětmi. Jeden z nejznámějších aquaparků Thermal park Gino Paradise Bešeňová je Vám k celoročně k dispozici. Chcete super ubytování ak tomu slevu do Aquaparku Bešeňová? My Vás ubytujeme i dáme slevový kupón na vstup do Thermal parku Bešeňová nebo do aquaparku Tatralandia. Nestačí Vám to a chcete mnohem více nejen ubytování? Tak Vám přidáme kopec slev do skoro všech atrakcí v Bešeňové a celém Liptově i ve Vysokých a Nízkých Tatrách: Muzea, Lyžařská střediska, Hrady, Skanzen Vlkolínec, Dřevěný artikulární kostel a množství jiných ... Chcete se léčit a odpočívat v Bešeňové? je to úplně jednoduché, ubytujte se u nás v chalupě Rekreant a užívejte si perfektní ubytování a dokonalý relax s množstvím služeb. Pobyt vám v zimním období zpříjemní tato kachlová kamna, která je neodmyslitelnou součástí chalupy. V létě mají hosté k dispozici zahradní posezení, gril, houpačka, pískoviště, pro děti trampolína. Parkování je přímo v oploceném a uzamčeném areálu.

Web: www.chaluparekreant.sk

Další související informace

Hotel Múza / ubytovanie K

Hotel, Múza, ubytovanie, Košice, ubytovanie – Hotel Múza vám ponúka výber z niekoľkých typov izieb. Celková kapacita je 36 lôžok, ktoré určite naplnia Vaše požiadavky a nároky. Ak chcete cítiť luxus a zároveň domov, hotel Múza splní Vaše očakávania. Majú izba venovaný Grete Garbo, alebo populár

Chata Liptov Nízke Tatry vo Svätom Kríži

chata, ubytovanie, Chata Liptov, ubytovanie Nízke – Chata LIPTOV sa nachádza na spoločnom pozemku s rodinným domom majiteľa chaty v regióne Liptov v podhorí Nízkych Tatier. Je vhodná pre rodiny s deťmi, turistov, ktorí chcú prežiť dovolenku alebo len víkendový pobyt. V chate Liptov sa v izbe č 1 nachádza manželská posteľ + samostatné lôžko vrátane prístelky. Izba č 2 je určený až pre 5 osôb, v ktorom sa nachádza manželská posteľ, 2x samostatné lôžko a prístelka. V chate je sociálne zariadenie so sprchovacím kútom určené pre oba izby.

Selfness hotel v Rožňave

hotel, ubytovanie, hotel Selfness, ubytovanie v – Novo postavený Selfness hotel Rožňava leží v atraktívnej lokalite Slovenského krasu v meste Rožňava v blízkosti hlavných turistických zaujímavosti. Hotel Selfness Rožňava disponuje ideálnymi podmienkami pre relaxačné, preventívne pobyty, rodinné dovolenky a pre aktívny odpočinok. Hostia ocenia, že sa pod jednou strechou nachádza wellness, fitnes a centrum vitality a zdravia. Ubytovanie 10 lôžok a 20 prísteliek v piatich apartmánoch.

Načítání trvalo 2.3387 sekund.