+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa RELAX - Adršpach

Klíčová slova: Dovolená v soukromí, Broumovsko, apartmány

E-mail: info@chaluparelax.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2011

Popis: Zajišťujeme ubytování v soukromí v Adršpachu v Teplicích nad Metují. Broumovsko nabízí mnoho zábavy: Adršpašsko - Teplické skály, krásnou krajinu a památky. Poskytujeme ubytování ve vybavených apartmánech. Chalupa v Teplicích nad Metují za příznivé ceny.

Web: www.chaluparelax.cz

Další související informace

Apartmány Libuň v Libuni

Apartmány Libuň,ubytování v Libuni – Apartmány Libuň se nacházejí v obci Libuň, která se nachází uprostřed Českého ráje. Ubytování je řešeno ve dvou čtyřlůžkových pokojích v přízemí a třílůžkového pokoje a dvoulůžkový pokoj v podkroví s vlastní kuchyňkou, TV a novým sociálním zařízením. U každého pokoje se nachází sociální zařízení se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. V pokojích se nachází kuchyňský kout s ledničkou, varnou konvicí, dvou plotýnkovým vařičem a příslušenství. Apartmány nabízí stravování vlastní, které si můžete připravit v zařízené kuchyni. Nebo si můžete zajít na oběd či večeři do restaurace v okolí a pochutnat si na nějaké dobré specialitě.Kryté parkování v objektu. Přípravu snídaně v místě možno zajistit po dohodě.

Šanghaj-největší přístav

Šanghaj, dovolená v Šanghaji, ubytování v Šanghaji – Pokud se chystáte na dovolenou nebo třeba jen na pracovní cestu do Šanghaje, největšího města Čínské lidové republiky, otevřete si naše webové stránky, kde se o pobytu v tomto městě dovíte veškeré užitečné informace.

Turecko-exotická dovolená

Turecko, dovolená v Turecku, letenky do Turecka – Pokud toužíte po exotické dovolené, kde čas strávený u moře můžete střídat s návštěvou skvostných historických památek, vydejte se do kouzelného Turecka. Základní informace o dovolené v zemi získáte na našich stránkách.

Načítání trvalo 2.7772 sekund.