+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Světlohorka ubyto

Klíčová slova: Chalupa,Světlohorka,ubytování,Světlá,Hora,Svetla,

E-mail: Pension-Svetla-Hora-Svetlohorka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2010

Popis: V chalupě Světlohorka je možnost ubytování s celkovou kapacitou chalupy 7 lůžek + 1dětské postýlky . Chalupa je vhodná jak pro dovolenou s dětmi, tak pro pobyt skupiny přátel či rekreaci ve zralém věku.

Web: www.chalupa-svetlohorka-svetla-hora.abc-ubytovani.info/

Další související informace

penzion Švihák lázeňský

ubytovani,losiny,Švihák,penzion, – Penzion Švihák lázeňský nabízí ubytování v obci Velké Losiny blízko lyžařských středisek Kouty nad Desnou a Přemyslov. Jeseníky nabízí i mnoho bežkařských tratí, peší cesty a cyklo trasy. Ubytování je v 2, 3, 4 a 6 lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Větší pokoje mají i 2 místnosti. Dětský koutek ve společenské místnosti společně s velkou zahradou a mnoha doplňky je připraven pro rodiny s dětmi.

Penzion Barbora ubytování

Penzion,Barbora,ubytování,Kutná,Hora,Kutna,Hora,u – V penzionu máte možnost využít ubytování v 9 dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmánu se 2 přistýlkami. Všechny pokoje jsou samozřejmě vybaveny vlastní koupelnou a WC. Lokalita penzionu umožnila nabídnout jižní pokoje s balkonky a výhledem na Chrám Svaté Barbory, která je od penzionu vzdušnou čarou 100 metrů. Severní pokoje nabízejí malou předzahrádku. Zdravotně postiženým hostům nabízíme jeden pokoj určený pro invalidy s bezbarierovým přístupem, vlastním parkovacím místem a upravenou koupelnou.

Penzion Horka ubytování S

Penzion,Horka,ubytování,Světlá,pod,Ještědem,Svetl – V penzionu Horka se ubytuje 30 osob, v restauraci je k dispozici malý salonek pro 15 osob. Kuchyně je domácí, s ojedinělou nabídkou opékaných beskydských sýrů. K dispozici je wifi po celém objektu, plátno s projektorem a televizí. S restaurací je spojen sál, kde je možné konat školení (100 osob), a jeviště pro hudbu či divadlo.

Načítání trvalo 0.3071 sekund.