+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa u Matěje

Klíčová slova: Ubytování Trutnov,Ubytování na horách,Dovolená

E-mail: radovan.pavlik@worldonline.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2009

Popis: Luxusní ubytování v Krkonoších s bazénen, tenisovým kurtem a wifi připojením zdarma. V okolí spoustu sportovních a turistických možností Ski areál v Petříkovicích, Adršpašsko teplické skály. Super dovolená v podkrkonoší.

Web: www.chalupaumateje.cz

Další související informace

Penzion-Privat No.182

ubytování na horách, ubytování Krkonoše – Ubytování v Krkonoších ve vybaveném privátu pro 8 osob v dosahu všech horských středisek.

Cepín - Ubytování na horá

ubytování na horách, horská chata, Cepín – Horská chata Cepín se nachází v Krušných horách v obci Mikulov pod lyžařským vlekem Ski Centrum Bouřňák. Ubytovací kapacita je 33 pokojů. Pořádáme svatby, rauty, školení, konference, narozeninové oslavy nebo zde můžete prožít příjemnou dovolenou.

Pension Čížkovec

Pension Čížkovec, penzion, ubytovani – Penzion Čížkovec se nachází v CHKO Blanský Les a nabízí ubytování v jednolůžkových až třílůžkových pokojích. Všechny typy pokojů mají samostatnou sprchu a toaletou, dále je v penzionu velká společná jídlena s kuchyňským koutem. Na dvoře penzionu je bazén (8x3 metrů), sotlní tenis a travnaté volejbalové hřiště. Z penzionu lze zajistit také jízdu na koni či zarezervovat tenisové kurty, které jsou ve vzdálenosti 1 km od penzionu. Příjemný večer lze strávit posezením u ohniště hned vedle bazénu.

Načítání trvalo 0.3108 sekund.