+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa u Pilných

Klíčová slova: ubytování jižní Čehcy, ubytování Kaplice

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2009

Popis: Nabízíme Vám ke krátkodobému pronájmu apartmán u Kaplice (pomezí Novohradských hor a Šumavy). Tři ložnice, bazén, dětské hřiště. Nadstandardní kvalita a naprosté soukromí, ubytovací kapacita až 10 osob.

Web: www.mostky.cz

Další související informace

Penzion Záhoří

penzion, jižní Čechy, ubytování – Ubytování v jižních Čechách, na samotě v malebné a romantické krajině lesů, luk a rybníků. Bývalý dvůr vybudovaný ve stylu jihočeského selského baroka potěší všechny, kteří milují jižní Čechy a dávají přednost ubytování na samotě, ale i milovníky historie - jižní Čechy jsou známy množstvím historických památek.

Levné letenky Tunisko

letenky, Tunisko, Praha, levné, ubytování – Africké země jsou pro Evropy již lehkou exotikou. Pokud tedy chcete k takovéto exotice malinko přičichnout, kupte si u nás letenky Tunisko a do této africké země leťte letadlem, protože je to nejrychlejší způsob dopravy. Letadlo vám tak ušetří mnoho času, který pak můžete v klidu a v pohodě strávit na pláži u moře nebo koupáním v moři. Letadlo je také mnohem bezpečnější než jiné dopravní prostředky, a tak se díky němu do Tuniska dopravíte bez problémů.

wellness penzion jižní če

wellness penzion jižní čechy, ubytování jižní – Dvůr u Lejtnarů je rekonstruovaný středověký statek, který poskytuje možnost ubytování v klidném prostředí Jižních Čech jak pro jednotlivé rodiny, tak pro větší akce. K dispozici je slunný dvůr s pergolou, parketem,ohništěm a z druhé strany domu zahrada ke klidné relaxaci. Cesta z penzionu vychází rovnou do romantického lesa a k říčce, vodnímu kolu a k vodníkovi! Před statkem jsou k dispozici parkovací místa, v uzavřeném dvoře odstavná stání na kola.

Načítání trvalo 2.8299 sekund.