+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa u Pilných

Klíčová slova: ubytování jižní Čehcy, ubytování Kaplice

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2009

Popis: Nabízíme Vám ke krátkodobému pronájmu apartmán u Kaplice (pomezí Novohradských hor a Šumavy). Tři ložnice, bazén, dětské hřiště. Nadstandardní kvalita a naprosté soukromí, ubytovací kapacita až 10 osob.

Web: www.mostky.cz

Další související informace

Ubytování u Pešků

ubytování jižní Čechy,ubytování na Českokrumlovsku – Nabízíme Vám ke krátkodobému pronájmu dva samostatné pokoje s celkovou kapacitou 7+2 osoby. Ubytování 7 km od Českého Krumlova,na dohled Českobudějovicku,Šumavě,Blanskému lesu i Novohradským horám a zajimavím památkám.

Autokemp Světlíková

Staňkovský rybník, ubytování jižní čechy,staňkov – Útulný rodinný autokemp na břehu Staňkovského rybníka na Jindřichohradecku v Jižních Čechách. Nabízí ubytování ve velkých obytných přívěsech. Možno však použít i vlastní stany a karavany. K dispozici nové sociální zařízení s pitnou a teplou vodou. Tato atraktivní lokalita nabízí bohaté sportovní a turistické vyžití např. rybaření, cykloturistika, houbaření a další.

Luxusní penzion Ratmírák

penzion, Jindřichův Hradec, jižní Čechy, ubytování – Luxusní penzion Ratmírák v jižních Čechách nabízí stylové ubytování v apartmánech hotelového typu na břehu Ratmírovského rybníka. Penzion má vlastní venkovní bazén, který je přístupný pouze ubytovaným klientům.

Načítání trvalo 2.6630 sekund.