+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa U Popelků

Klíčová slova: chalupa Nové Město na Moravě, ubytování

E-mail: chalupaupopelku@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2010

Popis: Chalupa U Popelků se nachází v Jiříkovicích na Českomoravské Vysočině asi 4 km od Nového Města na Moravě. Pokud hledáte ubytování v Novém Městě na Moravě a jeho okolí a jste nejenom sportovní nadšenec, je naše chalupa ideální volbou!

Web: www.chalupaupopelku.cz

Další související informace

Hotel Na Jezeře

Hotel Na Jezeře, hotel, ubytovani – Pro ubytování je v našem hotelu k dispozici 12 kompletně vybavených dvouložnicových vil s kapacitou 5 - 6 lůžek, obývacím pokojem s TV, telefonem, kuchyňským koutem a ledničkou, sociálním zařízením a terasou s výhledem na jezero. Hotel dále nabízí 1 apartmá a 16 dvoulůžkových pokojů, vybavených koupelnou s WC, TV/SAT a telefonem.

Chata na Dolní Moravě

chata na dolní moravě, ubytování Kralický Sněžník – Ubytování v nově zbudované chatě na Dolní Moravě pod Kralickým Sněžníkem. Nabízíme ubytování za rozumné ceny se 4 ložnicemi, 2 koupelnami, plně vybavená kuchyň, jídelna, společenská místnost. Chata se nachází v klidné části obce blízko lyžařských center, sportovního areálu. V dosahu jsou cyklostezky, bobová dráha, sáňkařská dráha, běžkařské tratě, rozhledny, historická muzea pevnostních tvrzí a řapíků atd. Chata nabízí maximální soukromí až pro 8 lidí - jinými slovy je celý objekt po dobu pobytu k dispozici pouze jedné skupině osob.

Chmellar s.r.o.

vstup na nové trhy B2B, Rusko a střední Asie, – Pomůžeme firmám vstoupit na nové business to business trhy v Rusku a jinde ve východní Evropě a Střední Asii nebo rozšířit obchodní aktivity na těchto trzích. Naší specializací je strojírenství, elektrotechnika a IT. Zkušenosti z těchto trhů máme od roku 1994. Outsourcing obchodních aktivit Založení a rozjetí pobočky Management fúzí a akvizic a dočasný management Business Plán Průzkum a analýza B2B trhu Identifikace a ohodnocení tržních subjektů Marketingové strategie, analýzy a plánování Koučování obchodních a marketingových manažerů Trénink prodejních týmů

Načítání trvalo 3.0178 sekund.