+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Verunka

Klíčová slova: ubytování bavorov,chalupa verunka,chalupa bavorov

E-mail: info@chalupa-verunka.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2013

Popis: Nabízíme Vám celoroční komfortní ubytování v jižních Čechách ve stylové chalupě, která se nachází v klidné obci Měkynec v přehůří Šumavy. Chalupa je nově vystavěna s celkovou kapacitou až 12+3 osob. Pro hosty je k dispozici WIFI internet ZDARMA.

Web: www.chalupa-verunka.cz

Další související informace

Levné letenky Petrohrad

letenky, letenka, Petrohrad, Praha, ubytování – Petrohrad je druhým největším městem Ruska (největším a hlavním městem Ruska je Moskva) a je sídlem Leningradské oblasti a Severozápadního federálního okruhu, sám Petrohrad pak je federálním městem. Samotné centrum města má za sebou poměrně bohatou historii, a tak si zde užije své každý obdivovatel hezkých historických budov. Pokud se tedy chcete do Petrohradu vypravit, kupte si u nás letenky Petrohrad a leťte tam letadlem, protože je to nejvýhodnější.

Levné letenky USA

letenky, USA, Praha, levné, ubytování – USA, nebo-li Spojené státy Americké, to je velice zajímavý stát, ve kterém můžete navštívit mnoho nezapomenutelných oblastí, měst a zajímavých míst. Ani po týdnu se tedy rozhodně v USA nebudete nudit. USA leží mimo jiné u moře, a tak si zde užijí mnoho zábavy i ti, kteří míří do USA za koupáním v moři nebo opalováním na pláži. Pokud tedy chcete do USA vyrazit, kupte si u nás letenky do USA a do tohoto amerického státu leťte letadlem, protože je to nejrychejší způsob dopravy.

Penzion Rossini

Penzion Rossini, penzion, ubytovani – Penzion Rossini Vám poskytne komfortní ubytování a služby za výhodné ceny. Náš penzion se nachází v nově zrekonstruované budově asi 300 m od lázeňského centra a v těsné blízkosti lázeňských parků. Penzion Rossini se zahradou a zahradní terasou s venkovním bazénem, poskytuje komfort hotelu a klid lázeňského domu. Příjemné posezení nabízí hostům penzionu společenská místnost s krbem, která je zároveň jídelnou, kde se podávají snídaně formou buffetu. Cena ubytování je vč. snídaně. V letním období mohou hosté penzionu využít i zahradní terasu s možností slunění, odpočinku a večerního grilování.

Načítání trvalo 2.5258 sekund.