+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Verunka

Klíčová slova: ubytování bavorov,chalupa verunka,chalupa bavorov

E-mail: info@chalupa-verunka.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2013

Popis: Nabízíme Vám celoroční komfortní ubytování v jižních Čechách ve stylové chalupě, která se nachází v klidné obci Měkynec v přehůří Šumavy. Chalupa je nově vystavěna s celkovou kapacitou až 12+3 osob. Pro hosty je k dispozici WIFI internet ZDARMA.

Web: www.chalupa-verunka.cz

Další související informace

Levné letenky Dubrovník

letenky, letenka, Dubrovník, Praha, ubytování – Dubrovník je chorvatské přístavní město. Rozhodně to není ani hlavní město Chorvatska, ani největší město tohoto přímořského státu, je však jedním z nejnavštěvovanějších míst Chorvatska. Pokud tedy míříte k moři do Chorvatska, přemýšlejte o tom, že byste mohli jet do Dubrovník. Můžete se zde koupat v moři nebo opalovat na pláži. Stejně tak si zde užije své i ten, kterému se líbí historické památky a budovy. Dubrovník je totiž unikátní chorvatské město.

Penzion Mc Limon

Penzion Mc Limon, penzion, ubytovani – Hotel prošel celkovou rekonstrukcí a v současné době poskytuje ubytování v 6 pokojích a 7 apartmánech. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí (některé s ozvučením dolby surround), digitálním satelitním přijímačem, telefonem, minibarem a pracovním stolem. Vysokorychlostní připojení na internet je pro hosty na každém pokoji zdarma. Na apartmánech je možné si vybrat rovněž mezi vanou, sprchovým koutem či kuchyní. Většina pokojů a apartmánů jsou vybaveny klimatizací.

Načítání trvalo 2.9107 sekund.