+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupa Verunka

Klíčová slova: ubytování bavorov,chalupa verunka,chalupa bavorov

E-mail: info@chalupa-verunka.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2013

Popis: Nabízíme Vám celoroční komfortní ubytování v jižních Čechách ve stylové chalupě, která se nachází v klidné obci Měkynec v přehůří Šumavy. Chalupa je nově vystavěna s celkovou kapacitou až 12+3 osob. Pro hosty je k dispozici WIFI internet ZDARMA.

Web: www.chalupa-verunka.cz

Další související informace

Ubytování-penzion ROMANCE

Ubytování Lednice, ubytování Břeclav,penzion,hotel – Nabízíme ubytování v rodiném penzionu na jihu Moravy nedaleko Lednice ( UNESCO). V penzionu je celkem 7 komfortně vybavených pokojů. V přízemí se nachází společná místnost s vybavenou kuchyňkou, která je Vám plně k dispozici.Parkování je přímo před penzionem na vyhrazeném parkovišti.

Penzion v Gruntě

Penzion v Gruntě, penzion, ubytování – Restaurant - penzion V Gruntě nabízí svým hostům pohodlné ubytování a kvalitní stravu v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti Dolní Údolí. Příjemné prostředí a uklidňující atmosféra Vám pomohou načerpat novou energii a sílu.

Penzion Přehrada

Penzion Přehrada, penzion, ubytovani – Rekreační zařízení Penzion Přehrada nabízí ubytování v krásném, klidném a romantickém prostředí Vranova nad Dyjí, v těsné blízkosti zdejší přehrady a pláže. Od samotné hráze přehrady je areál vzdálen cca 300 m a od pláže necelých 10 minut běžnou chůzí. Své osobité kouzlo Penzionu Přehrada dodává i okolní rozmanitá příroda Národního parku Podyjí, skýtající netušené možnosti k využití vašeho volného času.

Načítání trvalo 2.8229 sekund.