+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupy Libošovice

Klíčová slova: chalupa, ubytování, dovolená, pobyt, služby, ráj

E-mail: jiri.mikulik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2009

Popis: Poskytujeme ubytovací služby na stylově, nově zrekonstruované chalupě s ubytovací kapacitou pro 11 osob a novostavbě s ubytovací kapacitou pro 7 osob s velkou oplocenou zahradou a bazénem na krásném a klidném místě v turisticky atraktivní lokalitě v Českém ráji v trojúhelníku Humprecht, Kost, Trosky v malebné vesničce Libošovice na trase turistických a cyklistických stezek, přímo ideální pro rodinnou dovolenou. Hustá síť značených turistických tras nabízí nekonečné možnosti k pěším vycházkám a cyklovýletům

Web: www.chalupa-libosovice.wbs.cz

Další související informace

Penzion Sluníčko

Penzion, ubytování, Beskydy, Lysá hora, dovolená – Penzion Sluníčko na Ostravici pod Lysou Horou v Beskydech. Nabízíme ubytování, koupaliště, kurty, pizzerii. Možnost využití Relaxcentra Sepetná s bazénem, bowlingem, saunou apod. Pokoje jsou zařazeny do více kategorií.

Ing. Pavel Starosta, Ubyt

Černá Hora, dovolená, ubytování, apartmán, pláž, K – Nabídka ubytování v Černé Hoře, Bar, Utjeha, Veliki Pijesak a Kalábrii, Tropea v apartmánech a studiích s vlastní dopravou. Informace o Černé Hoře a Itálii. Tipy na zajímavé výlety.Nabídka ubytování v Černé Hoře, Bar, Utjeha, Veliki Pijesak a Kalábrii, Tropea v apartmánech a studiích s vlastní dopravou. Informace o Černé Hoře a Itálii. Tipy na zajímavé výlety.

Ubytování na Istrii

chorvatsko, dovolená, istrie, ubytování – Rádi byste se podívali v létě do Chorvatska na Istrii a nevíte jak je to tam s ubytováním? Navštivte naše stránky Istrie ubytování, kde se dozvíte všechny potřebné informace o ubytování na tomto nejnavštěvovanějším poloostrově Chorvatska.

Načítání trvalo 0.0740 sekund.