+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chalupy Libošovice

Klíčová slova: chalupa, ubytování, dovolená, pobyt, služby, ráj

E-mail: jiri.mikulik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2009

Popis: Poskytujeme ubytovací služby na stylově, nově zrekonstruované chalupě s ubytovací kapacitou pro 11 osob a novostavbě s ubytovací kapacitou pro 7 osob s velkou oplocenou zahradou a bazénem na krásném a klidném místě v turisticky atraktivní lokalitě v Českém ráji v trojúhelníku Humprecht, Kost, Trosky v malebné vesničce Libošovice na trase turistických a cyklistických stezek, přímo ideální pro rodinnou dovolenou. Hustá síť značených turistických tras nabízí nekonečné možnosti k pěším vycházkám a cyklovýletům

Web: www.chalupa-libosovice.wbs.cz

Další související informace

Pension Easy Journey

Pension Easy Journey, ubytovani, penzion – Pension naleznete v těsné blízkosti historického centra Prahy, nedaleko největšího nákupního a zábavního centra &#8222;Nový Smíchov&#8220;, 300 m od stanice metra &#8222;Anděl&#8220;.<p> Hostům jsou k dispozici jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje a 2 apartmá (pro 5 až 6 osob). Celková kapacita pensionu je 48 lůžek. Pension Easy Journey má také svůj dvůr a zahrádku, kam mají naši hosté volný přístup.

Pobyt.net

katalog, ubytování, pobyt – Seznam ubytování v ČR i SR tříděný podle jednotlivých krajů. Přidávání ubytování je zdarma. Možnost vložit neomezený počet fotek a kompletní popis s odkazem. Vložte své ubytování s neomezeným počtem fotek zdarma.

Slevy na pobyty

slevy, slevy pobyty, dovolená, ubytování – Slevy na dovolenou, cestování, ubytování a pobyty v čechách i v zahraničí. Lázenské pobyty, romantické pobyty pro dva, wellness pobyty a mnoho dalších nabídek se slevou minimálně 30 procent. Slevy na pobyty.

Načítání trvalo 0.0829 sekund.