+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

chata 69

Klíčová slova: ubytování krkonoše levně benecko

E-mail: petr.glaser@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2008

Popis: Pronajmu chatu v Krkonoších na Benecku pro cca 7lidí na samotě v blízkosti vleku. Ideální dovolená. Levně v blízkosti vleků. při více dnech je možná sleva. Chata je kompletně zařízená. K pobytu dostáváte basu piva

Web: www.chata69.cz

Další související informace

Krkonoše chata

ubytování Krkonoše chata – Nabízím ubytování na chatě v Krkonoších pro 7 lidí. Chata je na samotě v blízkosti vleků a lesů. Ideální pro trávení dovelené. U chaty možnost parkování pro dvě auta. Pouze týdenní pobyty. Zaváděcí ceny.

Levné ubytování v Praze

levné ubytování v Praze, ubytování v Praze – Nabízíme kvalitní a levné ubytování v hotelích v Praze. Kontaktujte nás a my Vám poradíme či zašleme nabídku. S námi ušetříte.

Hostel Praha 1

Hostel Praha 1, ubytování Praha 1, levné ubytování – Hostel Praha 1: levné ubytování, hostel. Hostel v centru Prahy, osobní a útulná atmosféra hostelu, pohodí za výhodné cenové podmínky. Levné ubytování pro české, slovenské turisty, kteří chtějí bydlet v centru Prahy. Levné ubytování krátkodobé i dlouhodobé poskytuje hostel v luxusních prostorách pro školy i skupiny turistů, sdílené i privátní pokoje.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.