+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Apartmánový dům Klárka ubytování Dolní Malá Úpa

Klíčová slova: Chata,Apartmánový,dům,Klárka,ubytování,Dolní,Malá,

E-mail: Pension-Dolni-Mala-Upa-Klarka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2009

Popis: Apartmánový dům Klárka nabízí k k ubytování čtyři čtyřlůžkové apartmány, které mají vlastní koupelnu a zařízenou kuchyňku. Chata,Apartmánový,dům,Klárka,ubytování,Dolní,Malá,Úpa,Dolni,Mala,Upa,Apartmanovy,dum,Klarka,ubytovani

Web: www.chata-apartmanovy-dum-klarka.a-ubytovani.com/Dolni-Mala-Upa.htm

Další související informace

Penzion Rozárka ubytování

Penzion,Rozárka,ubytování,Dolní,Dvůr,Dolni,Dvur,R – Rodinný penzion Rozárka je položený přímo na břehu Malého Labe v krkonošské obci Dolní Dvůr. Penzion Rozárka je nekuřácký penzion s nabídkou dostatečného množství komfortu pro rodiny,či turisty a ostatní skupiny. V penzionu můžete pobyt strávit v klidu a dopřávat si klid a pohodu, či pokud dávate přednost aktivnímu vyžití, sportovní nabídka je zde nabízena po celý rok.

Penzion Beskyd ubytování

Penzion,Beskyd,ubytování,Dolní,Bečva,Dolni,Becva, – Penzion Beskyd poskytuje hostům ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. Sociální zařízení je k dispozici v podobě WC a sprchy. Na každém pokoji je chladnička a varná konvice. Penzion má terasu s možností příjemného posezení, útulnou společenskou místnost s krbem.

Penzion Skalní mlýn ubyto

Penzion,Skalní,mlýn,ubytování,Dolní,Adršpach,Doln – Citlivě zrekonstruovaný objekt bývalého mlýna, postaveného kolem roku 1860, leží na břehu řeky Metuje, mezi proslulými Teplickými a Adršpašskými skalami. Vstupy do těchto skal se nachází přibližně 1,5 km od pensionu Skalní Mlýn.

Načítání trvalo 0.3970 sekund.