+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Apartmánový dům Klárka ubytování Dolní Malá Úpa

Klíčová slova: Chata,Apartmánový,dům,Klárka,ubytování,Dolní,Malá,

E-mail: Pension-Dolni-Mala-Upa-Klarka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2009

Popis: Apartmánový dům Klárka nabízí k k ubytování čtyři čtyřlůžkové apartmány, které mají vlastní koupelnu a zařízenou kuchyňku. Chata,Apartmánový,dům,Klárka,ubytování,Dolní,Malá,Úpa,Dolni,Mala,Upa,Apartmanovy,dum,Klarka,ubytovani

Web: www.chata-apartmanovy-dum-klarka.a-ubytovani.com/Dolni-Mala-Upa.htm

Další související informace

Chata Vatra ubytování Špi

Chata,Vatra,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spindleruv, – O ubytování se postará 50 lůžek celkem v 15-ti pokojích, v šesti dvou až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením, jedním pokojem se sprchou, pěti pokoji s umyvadlem nebo v turistickém šestilůžkovém pokoji. Po dohodě je možno se ubytovat i s Vašimi čtyřnohými miláčky. V ceně pobytu je zahrnut dovoz z parkovište na chatu na snežném skůtru, který bude pro Vás zážitkem.

Penzion Vratislavský dům

Penzion,Vratislavský,dům,ubytování,Třeboň,Trebon, – Čtyři komfortní nekuřácké pokoje o celkové ubytovací kapacitě 14 lůžek. 1 pokoj dvoulůžkový, 2 pokoje čtyřlůžkové, 1 apartmá čtyřlůžkové s možností přistýlky. Každý pokoj je originální a je vybaven vlastním sociálním zařízením, sprchou, připojením na internet, TV se satelitním příjmem a minilednicí.

Načítání trvalo 0.4131 sekund.