+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

chata benecko

Klíčová slova: ubytování krkonoše chata

E-mail: petr.glaser@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2008

Popis: Pronajmu pěknou chatu v Krkonoších na Benecku pro 7 lidí. Levně.Pronajmu pěknou chatu v Krkonoších na Benecku pro 7 lidí. Levně.Pronajmu pěknou chatu v Krkonoších na Benecku pro 7 lidí. Levně.Pronajmu pěknou chatu v Krkonoších na Benecku pro 7 lidí. Levně.

Web: www.chatabenecko.cz

Další související informace

Krkonoše chata

ubytování Krkonoše chata – Nabízím ubytování na chatě v Krkonoších pro 7 lidí. Chata je na samotě v blízkosti vleků a lesů. Ideální pro trávení dovelené. U chaty možnost parkování pro dvě auta. Pouze týdenní pobyty. Zaváděcí ceny.

Pension Rampušák

Pension Rampušák. penzion, ubytovani – V pensionu Rampušák se ubytujete ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Penzion je příznivě nakloněn i vašim domácím mazlíčkům, pes s vámi může pobývat za 50 Kč na noc. V objektu se připojíte k Wi-Fi internetu zdarma. Své auto zaparkujete před budovou.

Penzion na Pluskovci

Penzion na Pluskovci, ubytovani, penzion – Penzion Na Pluskovci nabízí ubytování v 10 pokojích se samostatným sociálním zařízením. Stejně tak jsou zařízeny i 3 samostatné chatky s plynovým vytápěním a soc. zařízením, které se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu. Součástí penzionu je také depandance ve vzdálenosti cca 30 m od hlavní budovy. Zde mají vždy 2 apartmány společné sociální zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a lednicí.

Načítání trvalo 0.2184 sekund.