+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Derdák

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2012

Popis: Chata Derdák, nachádzajúca sa v dedine Mlynky v časti Prostredný Hámor, je tým najlepším riešením pre vašu dovolenku. V blízkosti sa nachádza aj lyžiarske stredisko Gugeľ, vodná nádrž Palcmanská Maša a pohorie Geravy, ktoré určite aj v lete poteší ľudí, ktorí majú radi túry. Chata je kompletne vybavená a pripravená na vašu návštevu.

Web: chataderdak.php5.sk

Další související informace

PlayService - herní konzole

herní konzole, servis konzolí, hry, opravy disků, – Opravy herních konzolí a jejich příslušenství, prodej příslušenství a náhradních dílů, profesionální opravy poškrábaných CD a DVD disků, výkup herních konzolí, jejich příslušenství a her, bazar herních konzolí a her.

Vestavěné skříně, markýzy

vestavěné skříně,markýzy,hliníkové pergoly,rolety – Karásek s.r.o. nabízí vestavěné skříně INDECO, dále bezpečné markýzy se zárukou 5 let, zasklívání lodžií, hliníkové pergoly, hliníkové altány, rolety, japonské stěny a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky pro více iformací.

šperky-Afrodíté

šperky,SWAROVSKI elements, naušnice, náhrdelníky, – Internetový obchod s ručně vyráběnými šperky a módními doplňky s krystaly SWAROVSKI ELEMENTS. Sady šperků, naušnice, náhrdelníky, prsteny, zapalovače, hřebeny, skleněné pilníky, háčky na kabelky, dárkové předměty. Vše ručně zdobeno originálními krystaly SWAROVSKI ELEMENTS. Krásné originální šperky a dárky. S našimi produkty budete božská!

Načítání trvalo 1.1259 sekund.