+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Derdák

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2012

Popis: Chata Derdák, nachádzajúca sa v dedine Mlynky v časti Prostredný Hámor, je tým najlepším riešením pre vašu dovolenku. V blízkosti sa nachádza aj lyžiarske stredisko Gugeľ, vodná nádrž Palcmanská Maša a pohorie Geravy, ktoré určite aj v lete poteší ľudí, ktorí majú radi túry. Chata je kompletne vybavená a pripravená na vašu návštevu.

Web: chataderdak.php5.sk

Další související informace

Zemní vruty KRINNER

Zemní vruty Krinner , ploty , sloupky , pletiva – emní vruty Krinner pro ploty, pergoly a jiné použití. - stavby bez použití betonu. Nabízíme široký sortiment zemních vrutů. Prodejní expozice v Brně. Odborné poradenství. Jednoduchá montáž svépomocí. Doprava po celé ČR.

Brogio - žací nástroj nov

brogio,sekání trávy,křovinořez,křovinořezy,sekání – Informace o nástroji Brogio. Brogio je nový patentovaný nástroj,který lze použít na všechny typy křovinořezů a je určen k sekání nízkých lesních porostů, trávy a křoví. Je předurčen pro nasazení v těžkých podmínkách.

Gynekologie Marjánka

gynekologie Praha, gynekologie Praha 6, gynekolog – Přejete si přítomnost lékaře při gynekologických zákrocích ? Gynekologie Marjánka Vám tuto službu umožní zrovna tak jako mnoho dalších včetně : komplexní gynekologická péče, vyšetření jednorázovými gynekologickými sterilními zrcadly, ultrazvukového vyšetření + ultrazvukového vyšetření prsou ( na toto vyšetření nepotřebujete žádné doporučení, stačí se jen objednat v ordinaci, či u sestřičky ), těhotenské poradny, očkování proti HPV, antikoncepční a těhotenské poradny, telefonické konzultace..

Načítání trvalo 0.0656 sekund.