+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Edison ubytování Ma

Klíčová slova: Chata,Edison,ubytování,Malá,Morávka,Mala,Moravka,

E-mail: Pension-Mala-Moravka-Edison@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2011

Popis: Ubytovací kapacita chaty Edison je 50 míst. Hosté mohou vybírat ze dvou dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, z dvou čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, dále čtyř až šesti-lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Web: www.chata-edison-mala-moravka.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Chata Kozubová ubytování Milíkov

Chata,Kozubová,ubytování,Milíkov,Milikov,Kozubova, – Hosté se mohou ubytovat v útulných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Samozřejmostí každého pokoje je sprcha s toaletou, součástí některých pokojů je balkón s překrásným výhledem do údolí a na okolní hory.

Chata Apartmánový dům Klárka ubytování Dolní Malá Úpa

Chata,Apartmánový,dům,Klárka,ubytování,Dolní,Malá, – Apartmánový dům Klárka nabízí k k ubytování čtyři čtyřlůžkové apartmány, které mají vlastní koupelnu a zařízenou kuchyňku. Chata,Apartmánový,dům,Klárka,ubytování,Dolní,Malá,Úpa,Dolni,Mala,Upa,Apartmanovy,dum,Klarka,ubytovani

Penzion U Antonína ubytov

Penzion,U,Antonína,ubytování,Kojetice,U,Antonina, – Díky své poloze je penzion u Antonína dobře dostupným ubytovacím zařízením pro každodenní dojíždění do Prahy za kulturou, prací či památkami. Penzion se nachází v Kojeticích u Prahy, který byl nedávno postavený na zelené louce.

Načítání trvalo 0.3883 sekund.