+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Edison ubytování Ma

Klíčová slova: Chata,Edison,ubytování,Malá,Morávka,Mala,Moravka,

E-mail: Pension-Mala-Moravka-Edison@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2011

Popis: Ubytovací kapacita chaty Edison je 50 míst. Hosté mohou vybírat ze dvou dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, z dvou čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, dále čtyř až šesti-lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Web: www.chata-edison-mala-moravka.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Chata Kozubová ubytování Milíkov

Chata,Kozubová,ubytování,Milíkov,Milikov,Kozubova, – Hosté se mohou ubytovat v útulných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Samozřejmostí každého pokoje je sprcha s toaletou, součástí některých pokojů je balkón s překrásným výhledem do údolí a na okolní hory.

Penzion U Antonína ubytov

Penzion,U,Antonína,ubytování,Kojetice,U,Antonina, – Díky své poloze je penzion u Antonína dobře dostupným ubytovacím zařízením pro každodenní dojíždění do Prahy za kulturou, prací či památkami. Penzion se nachází v Kojeticích u Prahy, který byl nedávno postavený na zelené louce.

Penzion U potůčku ubytová

Penzion,U,potůčku,ubytování,Malá,Morávka,Mala,Mor – Rozložení pokojů je jeden dvoulůžkový, dva čtyřlůžkové a jeden šestilůžkový pokoj. Pro pohodlí je na pokojích posezení s TV a lednice. Sociální zařízení je vlastní a společné. V penzionu jsou dvě nové koupelny a tři WC. Topení je ústřední a podlahové a v objektu se nekouří.

Načítání trvalo 0.0621 sekund.