+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Fanynka, Jeseníky,

Klíčová slova: ubytování, horské chaty, Jizerské hory,

E-mail: info@chaty-a-chalupy-k-pronajmuti.com

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2011

Popis: Kvalitní a levné ubytování v klidné části Jeseníků s možností pronajmutí celé chaty. V okolí je krásná příroda pro milovníky sjezdového lyžování a snowboardingu, na své si díky rozsáhlým běžeckým tratím, přijdou i běžkaři. Sjezdovka 500 m od chaty.

Web: www.chaty-a-chalupy-k-pronajmuti.com

Další související informace

Ubytování v Jizerkách

Ubytování, Jizerské, hory, dovolená, penzion, – Ubytování v Jizerských horách na nástupním místě Jizerské magistrály. Malý rodinný penzion Jindřichovka s kapacitou 20 lůžek leží uprostřed lesů. Jeho okolí je protkáno hustou sítí běžeckých tratí a cyklostezek. Koupání v přehradě nebo krytém bazénu 2 km stejně jako lyžařské středisko Severák.

Penzion Max

ubytování, pobyt, pobyty, hory, jizerské hory – Nabízí zimní i letní ubytování pro skupiny i jednotlivce v příjemném penzionu s kapacitou 28 lůžek v Albrechticích v Jizerských horách přímo pod sjezdovkami ski areálu Tanvaldský Špičák a Světlý vrch.

Jizerské hory a Liberecko

Jizerské hory, Liberecko, Ješťedský hřbet, Podješt – Navštivte kouzelné Jizerské hory a Liberecko. Zdejší kraj má co nabídnout, nejen známé Jizerky či Ještěd, ale také spoustu dalších míst a památek. Jizerské hory a Liberecko. Jizerské hory, Liberecko, Ješťedský hřbet, Podještědí, Ješťed, Jizerky, Jizerka.

Načítání trvalo 2.9451 sekund.