+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Fanynka, Jeseníky,

Klíčová slova: ubytování, horské chaty, Jizerské hory,

E-mail: info@chaty-a-chalupy-k-pronajmuti.com

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2011

Popis: Kvalitní a levné ubytování v klidné části Jeseníků s možností pronajmutí celé chaty. V okolí je krásná příroda pro milovníky sjezdového lyžování a snowboardingu, na své si díky rozsáhlým běžeckým tratím, přijdou i běžkaři. Sjezdovka 500 m od chaty.

Web: www.chaty-a-chalupy-k-pronajmuti.com

Další související informace

Horská chata Meluzína

Ubytování, bydlení, klínovec, krušné hory, – Kompletně nově rekonstruovaná vila I. kategorie nabízí ubytování ve třech plně vybavených apartmánech s halou a koupelnou s WC, lyžárnou a vlastním parkovištěm v obci Háj pod Klínovcem. Lyžařský areál vzdálen necelé 2 km. Perfektní místo pro Vaši letní i zimní dovolenou v Krušných horách.

Horská chata Apolena

horská chata, Klínovec, Krušné hory, ubytování, zi – Horská chata Apolena se nachází v těsné blízkosti největšího ski-areálu na Klínovci v Krušných horách. Luxusně vybavená a zrekonstruovaná chalupa na horách se stylovým nábytkem je celá k pronajmutí. Ubytování v penzionu Apolena lze využít šest velkých apartmánů, čtyři se dvěma ložnicemi a s celkovým počtem 20 lůžek, také lze přidat i další přistýlky.

Jizerské hory a Liberecko

Jizerské hory, Liberecko, Ješťedský hřbet, Podješt – Navštivte kouzelné Jizerské hory a Liberecko. Zdejší kraj má co nabídnout, nejen známé Jizerky či Ještěd, ale také spoustu dalších míst a památek. Jizerské hory a Liberecko. Jizerské hory, Liberecko, Ješťedský hřbet, Podještědí, Ješťed, Jizerky, Jizerka.

Načítání trvalo 0.0793 sekund.