+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Fanynka, Jeseníky,

Klíčová slova: ubytování, horské chaty, Jizerské hory,

E-mail: info@chaty-a-chalupy-k-pronajmuti.com

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2011

Popis: Kvalitní a levné ubytování v klidné části Jeseníků s možností pronajmutí celé chaty. V okolí je krásná příroda pro milovníky sjezdového lyžování a snowboardingu, na své si díky rozsáhlým běžeckým tratím, přijdou i běžkaři. Sjezdovka 500 m od chaty.

Web: www.chaty-a-chalupy-k-pronajmuti.com

Další související informace

Chaty a chalupy

chaty, chalupy, ubytování, penziony, pronájem – Ubytování v Čechách a v zahraničí, levné chaty a chalupy, penziony, hotely, ranče, rekreační střediska, vily, domy, apartmány, inzerce zdarma. Přímé kontakty na majitele bez poplatků za zprostředkování.

Ubytování Šumava

Ubytování, šumava, hotely, chaty, chalupy, na, – Nabízíme vám zajištění ubytování na Šumavě, za výhodné ceny po celý rok. Na našem serveru najdete komplexní nabídku ubytování pro lokalitu Šumava. Najdete u nás ubytování levné i luxusní, hotely i chaty a chalupy.

Chaty na Slovensku

chaty, chalupy, hotely, priváty, ubytování, ubytov – Chaty na Slovensku, levné ubytování na Slovensku. Ubytko.SK to jsou chaty, chalupy, hotely, priváty. Kvalitní databáze ubytování a kontakty přímo na majitele objedku! Nejnižší cena!Ubytování v nejhezčích koutech Slovenska.

Načítání trvalo 2.8004 sekund.