+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Jana

Klíčová slova: Chata Jana

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2011

Popis: Naše ubytovací zařízení je vhodné pro rekreaci rodin s dětmi, pro pořádání škol v přírodě, lyžařských kurzů a ozdravných pobytů skupin i jednotlivců. Celý areál je na klidném místě, dobře přístupném autem i autobusem. Terén je v zimě ideální pro běžkaře i sjezdové lyžování.

Web: chata-jana.hotel.cz









Další související informace

Ubytovací zařízení

penzion bed and breafast pokoj chalupa hotel chata – Nabízíme Vám prezentaci Vašeho ubytovacího zařízení na novém webu http://hledat-ubytovani.cz. Obdobných stránek existuje celá řada, přesto věříme, že Vás zaujmou naše podmínky: - základní prezentace je zdarma, neplatíte nám ani žádnou provizi z realizovaného ubytování ! - poptávku zákazníků Vám budeme předávat e-mailem nebo sms, bude pouze na Vás, jak s ní naložíte - nevyžadujeme exkluzívní smlouvu, prezentace je možná i bez zveřejnění adresy Vašeho zařízení - zveřejněním prezentace automaticky získáte vlastní webovou adresu ve tvaru např http://hledat-ubytovani.cz/chata-jevany.htm Nabízíme Vám tyto varianty prezentace: Start První rok Vaší prezentace je zdarma, není-li uveden přímý kontakt na Vás (telefon, mail, webová adresa) Start Plus Jestliže Vám zašleme více než 10 poptávek zákazníků za rok, bude cena prezentace bez uvedení přímého kontaktu na Vás 300 Kč za rok, jinak opět zdarma Basic Prezentace s uvedením přímého kontaktu na Vás (telefon, email, webová adresa) 300 Kč za rok Profi Budete-li chtít zveřejněné údaje sami měnit (cena, popis, rezervované termíny...), 300 Kč za rok Profi Plus Kombinace Basic a Profi, 500 Kč za rok Placené varianty jsou v seznamech umístěny před variantou Start. (Ceny jsou uvedeny bez DPH.) Máte-li zájem o prezentaci, můžete buď - vyplnit formulář na adrese http://hledat-ubytovani.cz/smlouva.aspx nebo - napsat na adresu root@hledat-ubytovani.cz

Chata Podhájska

Podhájska chata podhajska ubitovanie ubitování – Ubytovanie na chate v Podhájskej blízko termálneho kúpaliska. Chata v tichom prostredí. Celoročné ubytovanie. Vhodná pre 4-6 osob. Ubytovanie na chate v Podhájskej blízko termálneho kúpaliska. Chata v tichom prostredí. Celoročné ubytovanie. Vhodná pre 4-6 osob.

Chata Rychtářka v Janově nad Nisou

Chata Rychtářka,ubytování v Janově nad – Chata Rychtářka je jednou z největších roubených chalup v Jizerských horách postavená kolem roku 1750, leží v centru obce Janov nad Nisou, v těsné blízkosti lyžařského areálu Severák a Bedřichov, dále zde naleznete běžecké nebo cyklistické tratě Jizerské magistrály, bobovou dráhu. Součástí Rychtářky je velká restaurace s výčepem pro 50 osob, data projektorem, Wi-Fi připojením, DVD a TV. Letní provoz zahrnuje venkovní terasu pro občerstvení, zahradní posezení, grilování a pořádání akcí. Samozřejmostí je parkoviště pro hosty, úschova lyží, kol apod.

Načítání trvalo 1.7898 sekund.