+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Karolínka Oravská L

Klíčová slova: Chata, karolinka, ubytovanie, lyzovanie, oddych,

E-mail: ubytovanie@chatanaorave.sk

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2012

Popis: Chata Karolinka je chatou rodinného typu. Prenajíma sa jedine ako celok t.z.8 miest plus 5 prístelkov. Rodinná chata Karolínka leží neďaleko dediny a je obklopená poliami a horami. Je vhodná pre rodiny s deťmi či skupiny priateľov na víkendové pobyty.

Web: www.chatanaorave.sk

Další související informace

Ubytování na Slovensku

ubytovanie,ubytování,chata,hotel,privát,penzion, – Databáze ubytovacích zařízení v každé lokalitě na Slovensku - Tatry, Liptov, Orava, Podhájska, Bešeňová, Tatralandie, Velký Meder, Oravice... Více než 1111 nabídek - priváty, penziony, chaty, chalupy, hotely, ubytovny, apartmány. Přímé kontakty na provozovatele objektů.

Penzion U Antonína ubytov

Penzion,U,Antonína,ubytování,Kojetice,U,Antonina, – Díky své poloze je penzion u Antonína dobře dostupným ubytovacím zařízením pro každodenní dojíždění do Prahy za kulturou, prací či památkami. Penzion se nachází v Kojeticích u Prahy, který byl nedávno postavený na zelené louce.

Ubytovaní, Krušné hory

levne,ubytovani,krusne hory,levne ubytovani, – Nabízíme Vám skutečně levné ubytování v krásném prostředí Krušných hor v rodinném pensionu EU. Nově zrekonstruovaný rodinný pension je situován v malebném městě Ostrov jen 15 kilometrů od centra Krušných hor.

Načítání trvalo 0.3463 sekund.