+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Kubínska Hola, Orav

Klíčová slova: chata, chaty, Kubínska Hoľa, Kubinska Hola, Orava,

E-mail: info@chatakubinky.sk

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2010

Popis: Ubytovanie v krásnom prostredí pri lese pre 10 osôb, sauna, krb, ohnisko, 2 kúpelne. Vhodná na letnú i zimnú dovolenku. V blízkosti lyžiarske stredisko.V okolí 40 km rôzne kultúrne a historické pamiatky, možnosť celoročného kúpania. Cena 65 € na noc.

Web: www.chatakubinky.sk

Další související informace

Chata Kozubová ubytování Milíkov

Chata,Kozubová,ubytování,Milíkov,Milikov,Kozubova, – Hosté se mohou ubytovat v útulných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Samozřejmostí každého pokoje je sprcha s toaletou, součástí některých pokojů je balkón s překrásným výhledem do údolí a na okolní hory.

Chata Edison ubytování Ma

Chata,Edison,ubytování,Malá,Morávka,Mala,Moravka, – Ubytovací kapacita chaty Edison je 50 míst. Hosté mohou vybírat ze dvou dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, z dvou čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, dále čtyř až šesti-lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Chata Karolínka Oravská L

Chata, karolinka, ubytovanie, lyzovanie, oddych, – Chata Karolinka je chatou rodinného typu. Prenajíma sa jedine ako celok t.z.8 miest plus 5 prístelkov. Rodinná chata Karolínka leží neďaleko dediny a je obklopená poliami a horami. Je vhodná pre rodiny s deťmi či skupiny priateľov na víkendové pobyty.

Načítání trvalo 0.3761 sekund.