+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Kubínska Hola, Orav

Klíčová slova: chata, chaty, Kubínska Hoľa, Kubinska Hola, Orava,

E-mail: info@chatakubinky.sk

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2010

Popis: Ubytovanie v krásnom prostredí pri lese pre 10 osôb, sauna, krb, ohnisko, 2 kúpelne. Vhodná na letnú i zimnú dovolenku. V blízkosti lyžiarske stredisko.V okolí 40 km rôzne kultúrne a historické pamiatky, možnosť celoročného kúpania. Cena 65 € na noc.

Web: www.chatakubinky.sk

Další související informace

NAJSLOVENSKA

ubytovanie, dovolenka, cestovanie, chaty, penzion, – Vyhladávač ubytovania a možností na Slovensku. Chcete ist na dovolenku na Slovensko? Hladate co navstivit na Slovensku? Potom navstivte stranku ktora sa zaobera cestovnym ruchom na Slovensku. WWW.NAJSLOVENSKA.SK

Chata Vatra ubytování Špi

Chata,Vatra,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spindleruv, – O ubytování se postará 50 lůžek celkem v 15-ti pokojích, v šesti dvou až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením, jedním pokojem se sprchou, pěti pokoji s umyvadlem nebo v turistickém šestilůžkovém pokoji. Po dohodě je možno se ubytovat i s Vašimi čtyřnohými miláčky. V ceně pobytu je zahrnut dovoz z parkovište na chatu na snežném skůtru, který bude pro Vás zážitkem.

Chata Edison ubytování Ma

Chata,Edison,ubytování,Malá,Morávka,Mala,Moravka, – Ubytovací kapacita chaty Edison je 50 míst. Hosté mohou vybírat ze dvou dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, z dvou čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, dále čtyř až šesti-lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.