+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Labaika Harrachov -

Klíčová slova: Harrachov, Krkonoše, ubytování, chata, chalupa,

E-mail: chata@labai.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2013

Popis: Užijte si dovolenou v klidném prostředí na polosamotě v lese, ale zároveň v blízkosti centra Harrachova. Nabízíme chatu s ubytováním ve dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením vždy pro dva pokoje, společenská místnost s krbem a vybavenou kuchyňkou. Pro milovníky zimních sportů - chata je cca 350 m od sjezdovky a lyže můžete nazout u chaty. V okolí upravené běžkařské tratě. Místo vhodné pro turistiku, cyklovýlety. U chaty je terasa s ohništěm. Na houby stačí vyjít kousek od chaty do lesa. V centru Harachova, které je opravdu blízko je možno posedět v kavárně, nebo restauraci, zajít můžete do pivních lázní, navštívit sklárnu, nebo posedět v místním pivovaru. V chatě jste sami bez přítomnosti majitele. Máme celoroční provoz. Těšíme se na Vás.

Web: www.chatalabaika.cz

Další související informace

Horská chata U Tří medvědů

horská, chata, u, tří, medvědů, krkonoše, 3, medv – Horská chata U Tří medvědů se nachází v nadmořské výšce 700m.n.m., přímo v centru lyžařského střediska Černý Důl a díky své poloze je ideálním místem pro aktivní odpočinek v krásném prostředí Krkonoš.

Kněžická chalupa

Kněžická chalupa, ubytování, chalupa – Jak vypadají Krkonoše z koňského sedla, se můžete přesvědčit při pobytu v Kněžické chalupě mezi Vrchlabím a Beneckem. Ideální poloha chalupy nabízí také klasické možnosti, jak trávit volný čas v horách – na sněhu, na lyžích, pěšími túrami nebo opalováním. Chalupa se může pochlubit stájí s 12 koňmi a oslíkem. Koně jsou vybráni tak, aby vyhovovali začátečníkům i pokročilým jezdcům. Děti se určitě rády povozí na poníkovi. Vyjíždí se do nejbližšího okolí i do Krkonošského národního parku, na jehož hranici chalupa stojí.

Ubytovny Praha

ubytovny, ubytování, Praha, levně, levné, noclehy, – Ubytovny Praha - poskytujeme ubytovací služby za nejnižší možné ceny v Praze. Také nabízíme levné ubytování v partnerských ubytovnách, penzionech a hotelech v celé Praze a dále akční nabídky ubytování v Praze za zlevněné ceny.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.