+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

chata Lesní Azyl - rybník

Klíčová slova: Daice, Tel, Tebosko, Bunkry, ertovy, Slavonice, Ve

E-mail: jh@strmilov.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2012

Popis: Chata Lesní azyl se nachází asi 200 metrů od známého jihočeského rybníka Komorníka, nabízí romantiku a téměř dokonalé soukromí uprostřed lesa, kterým je obklopena. Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj. Kapacita objektu je 5 osob. Ubytování v chatě je návratem k trampování, na vodovod ani na elektřinu v této chatě nenarazíte.

Web: lesniazyl.komornik.cz/

Další související informace

Ubytování Česká Kanada

Česká Kanada, Stálkov, Slavonice, U Boba, Apartmán – Ubytování Česká Kanada - Stálkov U Boba, apartmán U Boba, Slavonice, cestování, Landštejn, Český Rudolec, cyklistika, běžkařské trasy, koupání, lesy, skály, rybníky, sběr hub, posezení u ohýnku, výlety

Ubytování u Komorníka Cha

Daice, Tel, Tebosko, Bunkry, ertovy, Slavonice, Ve – Romantická chata s výhledem na známý jihočeský rybník Komorník leží přímo na jeho břehu na samotě, její umístění je mimořádně atraktivní vzhledem k bezprostřední blízkosti vody a zároveň vysoké míře soukromí. Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj. Kapacita objektu je maximálně 5 osob. Klientům je k dispozici kánoe, zahradní nábytek a ohniště.

Penzion Gambit ve Strmilo

Daice, Tel, Tebosko, Bunkry, ertovy, Slavonice, Ve – Dům se čtyřmi apartmány se nachází v turisticky zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj. Doporučená kapacita objektu je 15-25 osob, max. 34 osob. Mimořádně výhodné ceny pro větší skupiny. V objektu je tělocvična, společenská místnost a jídelna, které jsou svou prostorností velmi vhodné i pro výuku, školení, turnaj, uspořádání oslavy a podobně, na zahradě je hřiště.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.