+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Martina ubytování H

Klíčová slova: Chata,Martina,ubytování,Hradišťko,pod,Medníkem,Hr

E-mail: Pension-Hradistko-Martina@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2011

Popis: Chata Martina v Hradištku nabízí ubytování v apartmánové chatě pro čtyři osoby. Velikost chaty je 5x5 m a je vybavena vším, co potřebujete. Vybavení chaty Martina je 1 místnost s spacím patrem pro čtyři osoby s TV a kuchyňským koutem. Kuchyňský kout je vybaven konvicí, elektrickým dvouvařičem, lednicí, mikrovlnou troubou. TV k dispozici. Sprcha + WC je odděleno hlavní místnosti. Vytápění pomocí akumulačních kamen.

Web: www.chata-martina-hradistko-pod-mednikem.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Chata AHOJ ubytování Janov nad Nisou

Chata,AHOJ,ubytování,Janov,nad,Nisou,ubytovani – Chata je vhodná k ubytování především pro školní srazy, školní výlety, lyžařské výcviky, školy v přírodě, firemní akce, svatby, narozeniny či pro rodiny s dětmi, parkování u objektu, domácí zvíře menších rozměrů- ano.

Chata U lesa - Vranovská

Chata,U,lesa,-,Vranovská,přehrada,ubytování,Štíta – Chata se nachází na u Vranovské přehrady v chatové osadě Štítarský les, 5 minut chůze od hlavní pláže, centra veškerého dění. Chata prošla v letech 2009/2010 rekonstrukcí interiérů. Jedná se o dvouchatu. Dvě shodné chaty s vlastními vchody. Každá část má velkou verandu s posezením a prostornou kuchyň s jídelnou.

Penzion Lašská chalupa ub

Penzion,Lašská,chalupa,ubytování,Kunčice,pod,Ondř – Lašská chalupa nabízí útulné ubytování v Beskydech nacházející se v krásné obci Kunčice pod Ondřejníkem. Penzion je v soudsedství s rekreační oblastí Čeladná. Pro ubytované hosty je k dispozici vlastní jídelna s krbem a plazmovou TV se satelitním příjmem.

Načítání trvalo 0.3421 sekund.