+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Martina ubytování H

Klíčová slova: Chata,Martina,ubytování,Hradišťko,pod,Medníkem,Hr

E-mail: Pension-Hradistko-Martina@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2011

Popis: Chata Martina v Hradištku nabízí ubytování v apartmánové chatě pro čtyři osoby. Velikost chaty je 5x5 m a je vybavena vším, co potřebujete. Vybavení chaty Martina je 1 místnost s spacím patrem pro čtyři osoby s TV a kuchyňským koutem. Kuchyňský kout je vybaven konvicí, elektrickým dvouvařičem, lednicí, mikrovlnou troubou. TV k dispozici. Sprcha + WC je odděleno hlavní místnosti. Vytápění pomocí akumulačních kamen.

Web: www.chata-martina-hradistko-pod-mednikem.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Relax Martina uby

Penzion,Relax,Martina,ubytování,České,Budějovice, – Pohodlný penzion Relax Martina nabízí ubytování v 1 jednolůžkovém pokoji, 2 apartmánech pro 6 osob, 2 apartmánech pro 4 osoby a 2 apartmánech pro 2 osoby. Součástí rodinného penzionu Relax Martina je restaurace.

Chata Orlík ubytování Pec

Chata,Orlík,ubytování,Pec,pod,Sněžkou,Pec,pod,Sne – Horská chata Orlík je situována v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku, vzdálená 50m od přibližovacího vleku a 600m od centra Pece pod Sněžkou, v nadmořské výšce 905m. Chata Orlík nabízí jedinečný výhled na Studniční horu a široké okolí.

Chata Fidler ubytování Ho

Chata,Fidler,ubytování,Hošťka,Hostka,ubytovani – Hledáte romantické místo pro 2 osoby s útulnou zahrádkou a výhledem na krásnou přírodu? Chata Fidler je přesně toto nabízí a nádechem pohody a domácí atmosféry. Chata Fidler se nachází v klasické české obci Žebráky, kde oceníte klid, pohodu bez okolního ruchu. Pokud hledáte opravdový klid, tak jste na správné adrese.

Načítání trvalo 0.0706 sekund.