+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Moravská Bouda ubyt

Klíčová slova: Chata,Moravská,Bouda,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Sp

E-mail: Pension-Spindleruv-Mlyn-Moravska-Bouda@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: V budově je celkem 14 pokojů s celkovou kapacitou 52 lůžek. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, televizorem a sprchovým koutem s umyvadlem. Toalety jsou společné na patře. Pro turisty je také nabídka ubytování ve dvou noclehárnách, na základě vzájemné domluvy. Možnost zapůjčení dětské postýlky bez příplatku.

Web: www.chata-moravska-bouda-spindleruv-mlyn.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Aneta ubytování Š

Penzion,Aneta,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spindleru – Apartmány Aneta mají plně vybavené kuchyně, vlastní sociální zařízení v podobě sprchového koutu a toalety. Dále pak televize se satelitním programen,WIfi internet zdarma Apartmány mají plně vybavené kuchyně, vlastní sociální zařízení, televize se satelitním programen.

Horsky hotel Hromovka uby

Horsky,hotel,Hromovka,ubytování,Špindlerův,Mlýn,S – Hotel Hromovka má ve dvou poschodích 26 pokojů dvoulůžkových a třílůžkových, celkem s 60 lůžky s možností 16 přistýlek. Pokoje jsou rozděleny do 2 kategorií dle vybavení. a, pokoj s moderní koupelnou, WC, TV/SAT b, pokoj s teplou a studenou vodou (moderní sociální zařízení na poschodí)

Hotel Palace Club ubytová

Hotel,Palace,Club,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spind – HOTEL PALACE CLUB *** se nachází 200 metrů od centra města Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 780 m . Špindlerův Mlýn je nejznámější a nejnavštěvovanější rekreační středisko Krkonoš, které jsou nejvyšším pohořím České republiky a celá jejich oblast je vyhlášena národním parkem.

Načítání trvalo 0.3061 sekund.