+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata na Dolní Moravě

Klíčová slova: chata na dolní moravě, ubytování Kralický Sněžník

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2013

Popis: Ubytování v nově zbudované chatě na Dolní Moravě pod Kralickým Sněžníkem. Nabízíme ubytování za rozumné ceny se 4 ložnicemi, 2 koupelnami, plně vybavená kuchyň, jídelna, společenská místnost. Chata se nachází v klidné části obce blízko lyžařských center, sportovního areálu. V dosahu jsou cyklostezky, bobová dráha, sáňkařská dráha, běžkařské tratě, rozhledny, historická muzea pevnostních tvrzí a řapíků atd. Chata nabízí maximální soukromí až pro 8 lidí - jinými slovy je celý objekt po dobu pobytu k dispozici pouze jedné skupině osob.

Web: www.dolnimorava-ubytovani.cz

Další související informace

Ubytování a dovolená

kam na dovolenou, tipy na dovolenou, ubytování – Kde se ubytovat? Jak strávit dovolenou? Vše se dozvíte na ubytovani-dovolena.eu. Proto neváhejte a navštivte tento nový web. Kde se ubytovat? Jak strávit dovolenou? Vše se dozvíte na ubytovani-dovolena.eu. Proto neváhejte a navštivte tento nový web.

Ubytování v Lednicko-valt

ubytování na Jižní Moravě, penzion, ubytování – Nabízíme ubytování, rekreaci, uspořádání firemní či soukromé akce nebo školení ve vinařském městečku Valtice – v centru Lednicko-valtického areálu. Náš penzion nabízí ideální podmínky nejen pro milovníky vína a cykloturisty, ale také pro rodiny s dětmi, seniory i větší skupiny.

Ekofarma Horní Chrášťany

Ubytování na ekofarmě,ekofarma,ubytování ekofarma, – Ubytování na stylové a nově zrekonstruované ekofarmě. Komfortní a nadstandardní ubytování na ekofarmě ve velmi atraktivní lokalitě jižních Čech. Obora se zvěří, rybníček, tenisový kurt, venkovní otevřená kuchyně, sauna, fitness, hřiště pro děti a další.

Načítání trvalo 0.0724 sekund.