+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata na Dolní Moravě

Klíčová slova: chata na dolní moravě, ubytování Kralický Sněžník

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2013

Popis: Ubytování v nově zbudované chatě na Dolní Moravě pod Kralickým Sněžníkem. Nabízíme ubytování za rozumné ceny se 4 ložnicemi, 2 koupelnami, plně vybavená kuchyň, jídelna, společenská místnost. Chata se nachází v klidné části obce blízko lyžařských center, sportovního areálu. V dosahu jsou cyklostezky, bobová dráha, sáňkařská dráha, běžkařské tratě, rozhledny, historická muzea pevnostních tvrzí a řapíků atd. Chata nabízí maximální soukromí až pro 8 lidí - jinými slovy je celý objekt po dobu pobytu k dispozici pouze jedné skupině osob.

Web: www.dolnimorava-ubytovani.cz

Další související informace

Chateau Hotel Zbiroh

ubytování na zámku, zámecké ubytování, zámek Zbiro – Luxusní ubytování na zámku Zbiroh. Prožijete noc v komnatách, ve kterých pobývali velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo Alfons Mucha. V Chateau hotelu Zbiroh se stanete skutečnými šlechtici.

Turistický portál Jižní M

jižní morava, ubytování na jižní moravě – Oficiální turistický rezervační portál Jižní Moravy představující tento turistický region a jeho jednotlivé oblasti a poskytující komplexní a aktualizované turistické informace a online rezervační systém ubytování s penziony, hotely a kempy.

Chata Na Mlýně

Chata Na Mlýně – Chata Na Mlýně leží přímo nad Rešovskými vodopády v krásném údolí Huntavy. Nabízíme Vám dvě kategorie pokojů, lišící se vybavením, cenou a komfortem. Hotelový apartmán, nebo chcete-li rodinný pokoj pro 2+4 osoby, je umístěn v klidnější části domu a skládá se ze dvou samostatných místností propojených chodbičkou s nově zrekonstruovanou koupelnou a WC. Pro méně náročné klienty, skupinové zájezdy a školy máme připraveny pokoje pro 2-6 osob se společným sociálním zařízením.<bR> K dispozici je také restaurace, klubovna, společenská místnost. Venku hřiště, ohniště, vlek. V objektu internet, kulečník, fotbálek, pingpong. Úschova kol a lyží v penzionu.

Načítání trvalo 0.0696 sekund.