+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata na Královci ubytová

Klíčová slova: Chata,na,Královci,ubytování,Valašské,Klobouky,Val

E-mail: Pension-Valasske-Klobouky-Na-Kralovci@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2011

Popis: Chata na Královci je celoročně obyvatelná, postavena v areálu rekreačního střediska Královec. Jedná se o novou, moderně vybavenou chatu na Královci pro 6 osob. Vstup do objektu je přes krytou, dlážděnou terasu, v přízemí je obývací pokoj s krbem, sedací soupravou a jídelním stolem. Dále se v přízemí chaty na Královci nachází ložnice se dvěma lůžky, WC, umývadlo a sprchový kout. V podkroví jsou dvě oddělené ložnice se vstupem na prosluněnou terasu. Vytápění je elektrickými kamny a přímotopy. Před chatou na Královci je posezení s otevřeným ohništěm.

Web: www.chata-na-kralovci-valasske-klobouky.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Chata Amadeus ubytování Abertamy

Chata,Amadeus,ubytování,Abertamy,ubytovani – Chata Amadeus ubytování Abertmany Chata je umístěna v klidné rekreační oblasti. Je zde šest dvou až čtyřlůžkových pokojů s 15 lůžky a možnost přistýlky dalších 3 lůžek. Sociální zařízení je na každém patře.

Ubytování na lodi Regina

Ubytování,na,lodi,Regina,ubytování,Kralupy,nad,Vl – Loď Viking 800 je velice komfortním a pohodlným plavidlem klasické konstrukce, vyrobeným věhlasnou britskou loděnicí Viking Mouldings. Je naprosto shodná s loděmi Christina a Natalia, administrativně má však sníženou obsaditelnost na 6 osob.

Ubytování na lodi Nicol u

Ubytování,na,lodi,Nicol,ubytování,Kralupy,nad,Vlt – Na lodi Nicol - Výbava plavidla: Splachovací lodní WC, tekoucí studená pitná voda (objem nádrže 120l), lednice, plynový sporák, kompletně vybavená kuchyňka, elektrické osvětlení, automobilová zásuvka 12V, řídící stanoviště v provedení "polokabrio", rádio + CD přehrávač. K doplňkové výbavě plavidla patří hadice na dobírání pitné vody, prodlužovací kabel pro připojení k síti 220V, železné kůly a palice k zabezpečení vývazu na volném břehu... Úhrada pohonných hmot probíhá pomocí fixní sazby za jednu hodinu chodu motoru (tzv. motohodina). Loď je vybavena počítadlem motohodin. Cena za jednu motohodinu je stanovena na 140,- Kč.

Načítání trvalo 0.3360 sekund.