+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata na Královci ubytová

Klíčová slova: Chata,na,Královci,ubytování,Valašské,Klobouky,Val

E-mail: Pension-Valasske-Klobouky-Na-Kralovci@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2011

Popis: Chata na Královci je celoročně obyvatelná, postavena v areálu rekreačního střediska Královec. Jedná se o novou, moderně vybavenou chatu na Královci pro 6 osob. Vstup do objektu je přes krytou, dlážděnou terasu, v přízemí je obývací pokoj s krbem, sedací soupravou a jídelním stolem. Dále se v přízemí chaty na Královci nachází ložnice se dvěma lůžky, WC, umývadlo a sprchový kout. V podkroví jsou dvě oddělené ložnice se vstupem na prosluněnou terasu. Vytápění je elektrickými kamny a přímotopy. Před chatou na Královci je posezení s otevřeným ohništěm.

Web: www.chata-na-kralovci-valasske-klobouky.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Chata Vatra ubytování Špi

Chata,Vatra,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spindleruv, – O ubytování se postará 50 lůžek celkem v 15-ti pokojích, v šesti dvou až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením, jedním pokojem se sprchou, pěti pokoji s umyvadlem nebo v turistickém šestilůžkovém pokoji. Po dohodě je možno se ubytovat i s Vašimi čtyřnohými miláčky. V ceně pobytu je zahrnut dovoz z parkovište na chatu na snežném skůtru, který bude pro Vás zážitkem.

Chata u Jelena ubytování

Chata,u,Jelena,ubytování,Hraběšice,Hrabesice,ubyt – Penzion u Jelena v obci Hraběšice disponuje ubytováním pro 47 osob v devíti pokojích. Počet lůžek v jednotlivých pokojích lze měnit podle aktuálních potřeb hostů. Tři apartmány penzionu U Jelena v Hraběšicích jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, na každém pokoji je pak k dispozici umyvadlo s teplou i studenou vodou. Hosté se mohou těšit na horské prostředí.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.