+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Na Mlýně

Klíčová slova: Chata Na Mlýně, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2011

Popis: Chata Na Mlýně leží přímo nad Rešovskými vodopády v krásném údolí Huntavy. Nabízíme Vám dvě kategorie pokojů, lišící se vybavením, cenou a komfortem. Hotelový apartmán, nebo chcete-li rodinný pokoj pro 2+4 osoby, je umístěn v klidnější části domu a skládá se ze dvou samostatných místností propojených chodbičkou s nově zrekonstruovanou koupelnou a WC.

Web: chata-na-mlyne.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Na Bažině

Penzion Na Bažině, ubytování, penzion – Penzion se nachází na klidném místě napůl cesty mezi Velkou Bíteší a Náměští nad Oslavou. K dispozici jsou 2 třílůžkové pokoje a 1 dvojlůžkový. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV příjimačem. Součástí penzionu je příjemná restaurace čítající cca 35 míst, ve které si můžete vybrat z 50-ti druhů ryze českých jídel. V letních měsících můžete využít i zahrádky s možností grilování.

Penzion Na Chalupě

Penzion Na Chalupě, ubytování, penzion – Ubytování v chapupářském stylu v Poličce. Vybavenost pokojů: WC, TV, lednička, sprcha, satelit. Domácí kuchyně. Soukromí pro uzavřenou společnost: salónek pro 20 osob, restaurace pro 32 osob, celý komplex vhodný pro školení, svatby, společenské akce, možnost uschování kol v penzionu, vlastní parkoviště Hovoříme: česky a německy

Načítání trvalo 0.0550 sekund.