+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Na Mlýně

Klíčová slova: Chata Na Mlýně, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2011

Popis: Chata Na Mlýně leží přímo nad Rešovskými vodopády v krásném údolí Huntavy. Nabízíme Vám dvě kategorie pokojů, lišící se vybavením, cenou a komfortem. Hotelový apartmán, nebo chcete-li rodinný pokoj pro 2+4 osoby, je umístěn v klidnější části domu a skládá se ze dvou samostatných místností propojených chodbičkou s nově zrekonstruovanou koupelnou a WC.

Web: chata-na-mlyne.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Na Špici

Penzion restaurant Na Špici, ubytování, penzion – Ubytování: 2-lůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) se sociálním zařízením, 3-lůžkové pokoje se sociálním zařízením, 4-lůžkové pokoje (dva 2-lůžkové pokoje) se sociálním zařízením. Možnost zapůjčení TV. Vybavení: restaurace s celodenním provozem , společenská místnost s TV, úschovna a půjčovna kol.

Penzion na Pluskovci

Penzion na Pluskovci, ubytovani, penzion – Penzion Na Pluskovci nabízí ubytování v 10 pokojích se samostatným sociálním zařízením. Stejně tak jsou zařízeny i 3 samostatné chatky s plynovým vytápěním a soc. zařízením, které se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu. Součástí penzionu je také depandance ve vzdálenosti cca 30 m od hlavní budovy. Zde mají vždy 2 apartmány společné sociální zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a lednicí.

Penzion U Kozla

Penzion U Kozla, ubytovani, penzion – Penzion U Kozla nabízí ubytování ve stylovém penzionu pár kroků od centra městečka Lázně Kynžvart, nedaleko Kynžvartského zámku Metternich a nově otevřeného golfového hřiště. Ubytovat se je možné v některém ze třech samostatných apartmánů. K dispozici je rovněž vybavená kuchyň a společenská místnost, sloužící zároveň jako místo pro podávání snídaní.

Načítání trvalo 0.0798 sekund.