+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Na Mlýně

Klíčová slova: Chata Na Mlýně, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2011

Popis: Chata Na Mlýně leží přímo nad Rešovskými vodopády v krásném údolí Huntavy. Nabízíme Vám dvě kategorie pokojů, lišící se vybavením, cenou a komfortem. Hotelový apartmán, nebo chcete-li rodinný pokoj pro 2+4 osoby, je umístěn v klidnější části domu a skládá se ze dvou samostatných místností propojených chodbičkou s nově zrekonstruovanou koupelnou a WC.

Web: chata-na-mlyne.penzion.cz/

Další související informace

Ubytování Na Statku

Ubytování Na Statku, ubytování, penzion – Objekt nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném areálu bývalého Statku. Areál tvoří tři samostatně stojící budovy s okrasnou zahradou a venkovním bazénem. Dále k dispozici venkovní posezení s ohništěm a grilem, kolárna a lyžárna. V druhé budově je k dispozici klubovna s kapacitou 25 míst, vybavena televizí, videem, kulečníkem, šipkami, výčepním zařízením, lednicemi a dětským koutkem s hračkami pro naše nejmenší návštěvníky.

Pension U Zámku

Pension U Zámku, ubytování, penzion – Rádi bychom Vám představili náš Pension U Zámku. Nachází se v klidném a příjemném prostředí vesničky Lítov 8,5 km západně od Sokolova.. Nabízíme stylové ubytování v prostorných pokojích budovy, která prošla citlivou rekonstrukcí a v současné době tak v sobě spojuje moderní komfort s původní atmosférou doby 2. poloviny 8 století. Poloha Pensionu je ideální pro výlety do okolí. Všechna lázeňská města a turistické zajímavosti karlovarského kraje naleznete v okruhu 35 kilometrů.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.