+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Na Mlýně

Klíčová slova: Chata Na Mlýně, ubytování, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2011

Popis: Chata Na Mlýně leží přímo nad Rešovskými vodopády v krásném údolí Huntavy. Nabízíme Vám dvě kategorie pokojů, lišící se vybavením, cenou a komfortem. Hotelový apartmán, nebo chcete-li rodinný pokoj pro 2+4 osoby, je umístěn v klidnější části domu a skládá se ze dvou samostatných místností propojených chodbičkou s nově zrekonstruovanou koupelnou a WC.

Web: chata-na-mlyne.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Na Špici

Penzion restaurant Na Špici, ubytování, penzion – Ubytování: 2-lůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) se sociálním zařízením, 3-lůžkové pokoje se sociálním zařízením, 4-lůžkové pokoje (dva 2-lůžkové pokoje) se sociálním zařízením. Možnost zapůjčení TV. Vybavení: restaurace s celodenním provozem , společenská místnost s TV, úschovna a půjčovna kol.

Penzion Na Ostrově

Penzion Na Ostrově, ubytování, penzion – Budova penzionu pochází z první pol. 19. stol. Původně měšťanský dům s truhlářskou dílnou prošel r. 2007 celkovou rekonstrukcí. Centrální hlídané parkoviště se nachází 100 m od penzionu. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnve.

Penzion Hawwwran

Penzion Hawwwran, ubytovani, penzion – Malý rodinný Penzion Hawwwran nabízí pohodlné ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízení a TV + SAT. Výhodná poloha v centru města, necelých 5 minut chůze od Výstaviště, dělá z Penzionu Hawwwran výborné výchozí místo pro výlety za krásami a památkami města České Budějovice. Našim hostům je k dispozici vybavená kuchyňka a bezdrátové připojení k internetu.<p> Parkování před domem nebo po dohodě 1 auto na oplocené zahradě.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.